Po sekso jis atšalo ir atitolo

KLAUSIMAS: padariau kvailystę - permiegojau su vienu iš savo draugų. Dabar, kai stengiuosi su juo apie tai pasikalbėti ir viską išsiaiškinti, jis pakeičia pokalbio temą ar ignoruoja mane.

Man 16 metų. Aš bendrauju su grupe draugų ir mes visi labai gerai sutariame. Vieną vakarą aš kalbėjausi su vienu iš jų ir jis labai susigraudino.

Jo mergina jį paliko ir pradėjo susitikinėti su kitu vaikinu. Aš nusiminiau dėl jo, nes niekada anksčiau nemačiau verkiančio vaikino.

Norėdama paguosti jį, apkabinau jį, vienas veiksmas sekė kitą ir mes pasimylėjome. Nebuvo nieko ypatingo, nedaug bučinių ir glamonių, viskas baigėsi po keliolikos minučių, bet kitą dieną aš jaučiausi baisiai.

Nuo to vakaro jis elgiasi labai keistai. Jis nesikalba su manimi ir, atrodo, kad tai, kas nutiko, visą laiką tarsi kabo ore tarp mūsų.

Aš bandžiau išsiaiškinti su juo, bet nesuprantu, kas vyksta. Mano mama sako, kad aš turėčiau nebesirūpinti dėl to, bet tai sunku, nes jo draugai yra ir mano draugai. Aš nežinau, ką daryti, kad vėl viskas būtų gerai.

ATSAKYMAS: sulauk momento, kai būsite dviese, ir aiškiai pasakyk tam vaikinu, kad gailsiesi dėl to, kas tarp jūsų įvyko. Pasakyk jam, kad tikiesi, kad jūs sugebėsite tai pamiršti ir draugauti toliau. Įtikinki jį, kad viską, kas tarp jūsų nutiko, laikysi paslaptyje.

Gali būti, kad jis nerimauja, kad tu visiems pasakysi, kas įvyko. Jis gali tave atstumti, bet bent jau žinosi, kad pabandei išsklaidyti tarp jūsų tvyrančią įtampą. Tu daugiau nieko nebegali padaryti. Gali būti, po kiek laiko jis pakeis savo požiūrį.

Ateityje stenkis nepainioti draugystės ir meilės reikalų. Draugai neužsiiminėja seksu – tai skirta įsimylėjėliams.

Prieš užsiimant seksu, įsimylėjėlius sieja artimi santykiai ir jie pasirūpina apsisaugojimo priemonėmis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis