Seksualumo formulė

Štai siurbčioju kokteilį viename Ispanijos kurorte. Žiūriu į praeinančius žmones. Vaizdas mane priverčia stebėtis. Žurnalų viršelių verti ispanai eina, apkabinę stambuoles.

Tokių porų velniškai daug. Apkūnios merginos laikomos seksualiomis, o „lentų” niekam nereikia. O koks mūsų lietuviškas seksualumas? Kaip dažnai jaučiamės seksualūs ir ar iš viso jaučiamės tokie? Kaip rasti laisvę į savo seksualumą, jaustis geidžiamais, patraukliais?

„Faktorius X“

Visi turime skirtingą skonį ir renkamės partnerį/partnerę pagal savo poreikius. Kartais žmogus gali paryškinti bruožus, kurie jam atrodo seksualūs: plaukų spalva, akių dydis, veido ar figūros forma. Tačiau neretai mus tiesiog sužavi žmogus, kuris net neturi geidžiamų, seksualių bruožų. Bet veda iš proto. Tai galima pavadinti „faktoriumi X“.

Instinktyviai mus patraukia jis/ji, ir to paaiškinti neįmanoma. Vieni tai vadina hormonų poveikiu, kiti – sutampančiais biolaukais. Tas faktorius tiesiog yra. Lyg koks nepažintas cheminis elementas jis reaguoja su oru ir įvyksta sprogimas. O jei dar pridesi šiek tiek „mirkt ir šypt” - tam/tai, kuriam/kuriai tavo atžvilgiu pasireiškė „faktorius X“ – susisuks galva.

Dažnai tas/ta partneris/partnerė, kuris/kuri nesuvokia „faktoriaus X“ veikimo, pradeda jausti nevisavertiškumo kompleksą, baimę, nepasitikėjimą. Nesupranta, kodėl jo/jos antroji pusė pasirinko butent jį/ją.

Laisvė...

Ar seksualumą galima susieti su laisve? Netgi reikėtų. Seksualumas visų pirma ir yra laisvė. Leidi sau flirtuoti, šypsotis, būti tikram/tikrai dėl to, ką darai ir kas esi.

Geriausias pavyzdys – kurortinis romanas. Papuoli į kitą aplinką, kupiną naujų, tave žavinčių dalykų, ir atsiveria akys. Tu sužydi, nepriklausomai nuo to, ar iki šiol žavėjaisi savimi, ar atrodė, kad nuo tavo „grožio” suskils veidrodis.

Pabėgi nuo darbų, mokslų, šeimos, rutinos ir net pilnapadės guminės šlepetės tampa tavo seksualumo dalimi. Nebereikia nei aukštakulnių, nei užpakaliuką aptempiančių džinsų. Seksualumą tau gali suteikti net stora piniginė.

Važiuodami atostogauti sau leidžiame daugiau. Vėl jaučiamės laisvi, seksualūs. Jaučiamės seksualūs sau - tampame tokie ir kitiems. Moterys ir merginos ieško pasiturinčių vyrų/vaikinų, o „auksiniai” berniukai gauna geriausias iš geriausių. Jie/jos tiesiog patrauklūs/patrauklios, nes yra laisvi/laisvos.

Iš mūsų jau pradėtos rašyti seksualumo lygties dar reikėtų atimti prostitutes, konsumatores/konsumatorius ir „alfonsus“, ir gausime taip norimą atsakymą, kodėl kartais taip žėri akys pamačius kokį/kokią vaikiną/merginą, nestokojantį/nestokojančią pinigų. Atsakymas apgaulingai slėpėsi visai ne už saugumo jausmo ar egoizmo. Jie tiesiog turi TAI – laisvę.

„ISO“ strandartai

Aišku, neapsieinama ir be 90/60/90 formos standartų. Dažniausiai jie apibrėžiami taip: merginos – didele krutine ir riestais užpakaliukais, vaikinai – aukšti atletai.

Atitinkantys/atitinkančios šiuos „ISO“ standartus, savaime suprantama, ir be laisvės dažnai laikomi seksualiais/seksualiomis. Tačiau, net jei turi idealią figūrą, „faktorius X“ gali nesuveikti. Blogiausia tai, kad dažnai, net gerus fizinius duomenis turintys žmonės gerokai sumažina savo seksualumo lygį kompleksuodami (tuo labiau lietuvaičiai/lietuvaitės).

Viena mano draugė, nemažai laiko praleidusi užsienio šalyse, visai nesigėdija savo kūno. Celiulitas, lašinukai, randeliai jai yra tiesiog nematomi. Vaikinai krenta jai po kojomis. 2:1 jos naudai - „ISO“ standartai jai neturi reikšmės lygiai taip pat, kaip jie neturi reikšmės ją supantiems žmonėms. Ji myli save ir savimi pasitiki.

Tad galime sudaryti štai tokią seksualumo lygtį:

„Faktorius X“ + laisvė + pasitikėjimas savimi = tu seksualus/seksuali (t.y. bet kuris/ bet kuri vaikinas/mergina yra tavo).

Prikimšę savo galvas vartotojiškų idėjų, žurnaliūkščių naujienų, 90/60/90 mados nesąmonių, prarandame milijonus progų mylėti, būti mylimais ir geidžiamais.

Dar prarandame ir milijardus neuronų, nervindamiesi dėl to, kad kažkas kažkur Amerikos akcijų biržoje ar Milane turi šiek tiek daugiau, nei mes... Tai kvaila.

Džiaukitės vasariška saule, savimi, jaunyste ir jauskitės laisvi/-os (seksualūs/seksualios).

Linkėjimai iš besilinksminančios, nekompleksuotos ir geidžiamos Ispanijos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis