N-18: tėvai neleidžia mums mylėtis

KLAUSIMAS: mes su vaikinu jaučiame stiprią aistrą, tačiau neturime kur mylėtis. Mums 18 m., draugaujame pusę metų, labai vienas kitą mylime ir naudojame kontraceptines priemones.

Bėda ta, kad neseniai mano tėvai pareiškė, kad jiems nepatinka, kai kartu užsirakiname miegamajame. Jo tėvai jau seniai panašiai pasakė.

Ką mums daryti? Ir mano, ir jo tėvai retai išvažiuoja, taigi, mes visiškai neturime privatumo. Kartą nuėjome į viešbutį, buvo puiku, tačiau per brangu kas savaitę mokėti už viešbutį. Ką patartumėte?

ATSAKYMAS: jauni žmonės dažnai susiduria su tokia problema, suprantu, kad jums sunku. Jaučiatės neturintys vietos, privatumo ir išgyvenate dėl intymumo stokos. Tikriausiai bijai, kad tokia situacija nepakenktų jūsų su vaikinu santykiams.

Taip jaustis visiškai natūralu. Noriu paspausti abiems rankas už tai, kad mylitės būdami pilnamečiai ir esate atsakingi, vengiate nesaugaus sekso pasekmių.

Pasikalbėkite su vienu iš tėvų, su tuo, kuris labiausiai suprastų, kaip mylite vienas kitą ir kokie atsakingi esate. Kas žino, gal koks naujas pomėgis paskatintų juos išeiti iš namų kartą per savaitę ar bent jau būti supratingesnius, kai jūs dingstate miegamajame.

Svarbiausia, likti atviriems ir paaiškinti, kad jūsų pilnametystė, atsakomybė ir branda leidžia jums patiems nuspręsti, kaip, jūsų nuomone, elgtis protinga.

Papasakokite tėvams apie jūsų santykius, apie draugystės pradžią, paminėkite faktą, kad pusę metų vengėte pernelyg suartėti ir norėjote vienas kitą labiau pažinti.

Gal kas iš jūsų draugų gyvena atskirai nuo tėvų ir kartais galėtų užleisti jums savo butą, kai išvyksta? Galbūt jie patys jaustųsi saugiau, kad namuose kas nors yra, kai jie išvažiuoja ilgesniam laikui?

O gal seneliai, dėdės, tetos ar pusbroliai norėtų, kad kas nors pabūtų namuose, kai jie išvyksta. Ieškokite išeičių. Galite pagudrauti ir tėvams užsiminti, kad jei jie neleis jums dviese būti namuose, jūs, nepriklausomai nuo to, rasite kur pabūti vienu du...

Tėvai tikrai supras, kad jie nesugebės apsaugoti jūsų nuo lytinių santykių. Juk svarbiausia, kad tai vyktų saugiai, laiku ir su tinkamu asmeniu.

Patariu pasitelkti vaizduotę ir kiek įmanoma išnaudoti laiką drauge.
Tegu noras būti kartu skatina kurti ateities planus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis