Labiausiai nevykę vaikinų meilės receptai

Į puodą įdėk daug daug meilės, šiek tiek visiems santykiams būdingo psichologinio smurto, šaukštą erotikos ir romantikos prieskonių, gerą gabalą sekso ir didelį žiupsnį gyvenimiškos ironijos.

Viską gerai išmaišyk bei suplak, sukrėsk į kepimo skardą ir čirškink tol, kol viskas gerai apdegs. Ir štai! Gausi patį tikriausią santykių desertą. Skanaus.

Kokius meilės receptus mes esame išradę, ir kurie iš jų yra patys populiariausi? Pirmoje straipsnio dalyje DELFI gatvė apžvelgia labiausiai nevykusius vaikinų meilės receptus.

Pyragas su romu

Gal net ir su kaimynu Romu... Yra žmonių, kurie, pavyzdžiui, mėgsta saldainius su vyšnių likerio įdaru, tačiau beprotiškai daug moterų ir merginų (nors ir nemėgsta) tenkinasi mylimuoju, kuris kaip tas saldainis taip pat dažnai būna „prisisiurbęs“ alkoholio.

Natūralu, kad žmonės kartais išgeria, tačiau jei tavo santykių „pyrage“ alkoholio daugiau nei 50% - nevalgyk jo! Jei už jo dar neištekėjai, to ir nedaryk. Alkoholizmas – pripažinta liga, tad ar nori užsikrauti ant savo gležnų moteriškų pečių tokį, savo ir kitų gyvenimus griaunantį ligonį?

Kai kurios moterys ir merginos taip pat nuo alkoholizmo kenčia. Tačiau tik tarp vaikinų mylėti merginą ir stikliuką – tas pats.

Pyragas su daug daug razinų

Arba saldžių kaip jos meilužių... Jei vaikinas „ėjo ir eina“ nuo vieno sijono prie kito, tai net sakydamas į akis tau „myliu“ be sąžinės graužaties iškeis ir tave. Būna stebuklingų išimčių, kai žmonės keičiasi, tačiau tokie atvejai per daug reti.

Galima jais žavėtis, bet ar verta tikėti? Aišku, blogiausia šio santykių recepto dalis yra akivaizdžių ženklų ignoravimas ir atleidimas. Galbūt žmogus gali gyvenime paslysti kartą, bet ar tikrai jis toks nuostabus, kai paslysta jau kokį dešimtą?

Merginos dažnai mėgsta tiesiog užsimerkti ir klausytis visokių, mažai su logika susijusių pasiteisinimų. Vaikinui paskambina mergina, suokdama į ragelį, kaip jo pasiilgo, o tu patiki pasiteisinimu, jog kažkas sumaišė numerį, sugalvojo pajuokauti ar netgi specialiai kišti pagalį į jūsų santykių ratus! Nebūk naivi!

Karčiojo šokolado saldainiai

Visos merginos nori būti mylimos, geidžiamos, sulaukti pakankamai dėmesio iš savo išrinktojo, tačiau, kai mylimasis tampa perdėtai pavydus – santykiai apkarsta. Manai, jog su laiku viskas bus tik geriau ir jis pagaliau supras, jog esi jo ir tik jo? Ne.

Vėliau bus tik blogiau ir su tuo derėtų susitaikyti. Pavydas gali peraugti ne tik į persekiojimą, psichologinį, fizinį smurtą. Sakoma, kad geriausi kulinarai – vyrai, tad privirti „košės“ šie gali tikrai nemažai...

Net jei tau atrodo, kad visaip kaip atsiduodama neleisi pavydui įsišaknyti, situacija tik dar labiau pablogės. Dievas davė žmogui viską, išskyrus „gana“. O jei dar karčiojo šokolado saldainis bus patiektas kartu su pyragu su romu, viskas gali baigtis didele tragedija.

Alkoholis ir pavydas yra visiškai nesuderinami dalykai. O jei dar visos šitos „gerybės“ telpa viename žmoguje - tavo mylimajame - gali tikėtis mažiausiai „gauti į akį“. Kiek tau pavyks iškentėti?

Oriniai pyragėliai

Taip, kaip oriniuose pyragėliuose nieko nėra, lygiai taip tavo brangiausiajam gali pritrūkti pagarbos įdaro. Vaikinas, kuris negerbia merginų, tikrai nėra tas princas -„blogiukas“, kurio (matyt, dėl prieskonio) taip dažnai reikia merginoms. „Kaip faina, kad jis turi savo nuomonę, niekada nenusileidžia ir yra toks užsispyręs,“ – klykauja jos, tačiau vertėtų atsitokėti. Jei jis pripažįsta tik savo nuomonę, iš paskutiniųjų stengiasi pademonstruoti nepagarbą tau, parodyti, koks jis nepriklausomas, tai jis yra šū*o vertas!

Kiekviena mergina renkasi tai, ko nori, tačiau ne kiekviena iš tikrųjų tai gauna. Ydų turime kiekvienas, tačiau kai mūsų santykių „deserte“ yra kažko per daug ar per mažai – atsiranda problemų.

Kiekvienas žino, kad sugadintą patiekalą labai sunku pataisyti. Kartais pavyksta tai padaryti įdėjus kokių prieskonių, tačiau dažniausiai tiesiog išmetame viską į šiukšlių dėžę. Tad ar verta „mėgautis“ sugadintais santykių desertais, sukandus dantis? Gal tikrai kartais verta neskanų desertą išmesti?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis