Kaip gerai praleisti laiką be sekso

Šiame amžiuje susilaikyti nuo seksualinių santykių iki vestuvių arba kol nesi tikras, kad tas žmogus – tavo, gražu ir patartina visiems, ne tik paaugliams. Yra kitų – smagių ir jaudinamų alternatyvų seksualinei sueičiai, kurių metu galima pabūti kartu ir pajusti ryšį vienas su kitu.

Galite padaryti vienas kitam pėdų masažą, o po to gali paprašyti jo nulakuoti nagus, o paskui atsilyginti kaklo ir nugaros masažu.

Viešoje vietoje eikite susikibę už rankų, pasibučiuokite – tegu visi žino, kad esate pora ir mylite vienas kitą.

Užsisakykite desertą ir paprašykite dviejų šaukštelių. Drauge suvalgykite skanėstą, o jei nestinga drąsos, pamaitinkite vienas kitą – tai be galo romantiška.

Bučiuodamiesi lieskite, glostykite kito veidą.
Gulėkite šalia ir klausykitės, kaip plaka jūsų širdys, į nieką nekreipkite dėmesio, išgyvenkite šią akimirką.

Surenkite iškylą į gamtą – pasiimkite dailų patiesalą, gėrimų, sumuštinių, vaisių ir keliaukite, kur labiausiai traukia – į kalnus, į paplūdimį arba prie ežero. Susiraskite romantišką, nuošalią vietą, kur galėtumėte netrukdomi pabūti dviese.

Pažaiskite stalo žaidimą ar kortomis – bus linksma pasivaržyti su mylimuoju.

Pagulėkite prie baseino ar prie ežero. Ištepkite vienas kitą apsauginiu kremu ar įdegio aliejumi, pasišnekučiuokite mėgaudamiesi saulės spinduliais, paplaukiokite. Galite netgi kartu pažvejoti.

Nueikite pašokti. Jei nemokate – palankykite šokių pamokas, o paskui nustebinkite draugus vakarėliuose ir šokių klubuose.

Vieną vakarą per savaitę skirkite įdomaus patiekalo gaminimui. Kas kartą išbandykite naują receptą, paskui nepamirškite drauge suplauti indus ir sutvarkyti virtuvę. Pasidžiaukite savo šedevru ir bendru darbu.

Užsidekite žvakes ir pasimėgaukite nuostabiu vakaru.

Ne mažiau svarbu tiesiog pasikalbėti – tai stiprina santykius, padeda išspręsti įvairius klausimus. Taip išmoksite labiau vienas kitu pasitikėti ir tapsite atviresni.

Seksas – toli gražu ne viskas žmonių santykiuose. Daugelis nusprendžia atsisakyti sekso iki vestuvių, tai gali būti ir jūsų pasirinkimas. Tai jokiu būdu nereiškia, kad reikia atsisakyti romantikos, buvimo drauge ir kad be sekso negali būti smagu.

Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.

Atsakymai pasirodys DELFI gatvės rubrikoje „Pasaulis ir aš”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis