N-18: bijau, kad ir su nauju vaikinu nejusiu malonumo

KLAUSIMAS: man 17 m. Nekaltybę praradau su buvusiu draugu. Girdėjau, kad pirmą kartą mylintis merginos kraujuoja, bet man nieko panašaus nebuvo.

Seksas man nepatiko, nė karto nepatyriau orgazmo. Tiesa, išsiskyrėme dėl kitų priežasčių.

Dabar turiu kitą draugą. Jis dvejais metais vyresnis ir turi kur kas daugiau patirties. Bijau jam pasakyti, kad dar nepraradau skaistybės ir kad nesu patyrusi orgazmo.

ATSAKYMAS: nereikia baimintis, kad pirmą kartą mylintis nepasirodė kraujas. Merginos turi vadinamąją mergystės plėvelę, kuri gali plyšti ir be seksualinių santykių. Daugeliui merginų mylintis pirmą kartą kraujo nebūna, taigi, nėra ko jaudintis.

Žinoma, jei jau įvyko sueitis su vaikinu, reiškia nekaltybės jau nėra. Taigi, nebereikia kitam vaikinui įrodinėti, kad esi nebe skaisti.

Be to jei vaikinas iš tiesų rimtai patinka, nekaltybės praradimo laikas tau neturėtų būti svarbus, o seksualinė patirtis - ne santykių garantas. Jeigu vaikinas į tave žiūri kaip į rimtą merginą, jam tikrai nebus svarbūs triukai, kurių moki ar ne, lovoje, jis trokš šilumos, supratimo, o suartėjimo niuansus aiškinsitės laikui bėgant.

Įprasta, kad merginos ne iš karto atranda, kas joms teikia malonumą ir todėl ne iš karto patiria orgazmą sekso metu. Kartais malonumas nejaučiamas gan ilgą laiką.

Orgazmas patiriamas, kai mergina jaučiasi saugiai, pasitiki savimi, savo partneriu, žino, ko nori ir siekia patenkinti ne tik save bet ir partnerį.
Kai kurios merginos jaučia malonumą tik pripratusios prie vaikino, su kuriuo mylisi, kai pajunta jam romantiškus jausmus ir kai gali pastarajam nurodyti, kas ją įaudrina.

Svarbiausia, nepamiršti, kad gerų seksualinių santykių pagrindas – meilė, pasitikėjimas vienas kitu. Neskubėk mylėtis su naujuoju draugu, kol nepajusi, kad jis tau artimas ir kad galite atvirai pasikalbėti apie tau svarbius klausimus.

Kai ateis metas, nepamirškite apsaugos priemonių, kad išvengtumėte nepageidaujamo nėštumo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis