PSICHOLOGAS PATARIA: ar internetinė draugystė gali būti rimta?

KLAUSIMAS: šešis mėnesius internetu bendrauju su mergina, tačiau mes dar nė karto nebuvome susitikę gyvai. Man 17 metų, jai - 16, ir ji gyvena vos už 30 min. kelio nuo manęs.

Nuo to laiko, kai susipažinome, ji patyrė daug sunkumų. Ji susilaužė koją, jos brolis mirė, jai buvo diagnozuotas diabetas ir šešias savaites ji gulėjo ligoninėje.

Mes mėginome suderinti susitikimo datą, tačiau man nepavyko su ja pasimatyti ir ji pamiršo mano gimtadienį.

Kai tik reikalai ėmė taisytis, jos geriausia draugė žuvo, nuskendo per nelaimingą atsitikimą, ir mes vėl negalėjome pasimatyti.

Aš tikrai ją užjaučiu, ji man labai patinka ir nenoriu jos prarasti, tačiau neseniai sužinojau, kad ji bendrauja dar su vienu vaikinu – tiek pat laiko, kiek ir su manimi.

Aš sutinku suteikti jai dar vieną šansą, tačiau kaskart, kai bandau su ja apie tai pasikalbėti, ji tiesiog viską neigia. Man apie tai papasakojo žmogus, kuriuo pasitikiu, todėl žinau, kad tai tiesa.

Noriu žinoti, ar ji mane tiesiog vedžioja už nosies, ar yra pasimetusi dėl sunkumų gyvenime.

Man ji labai patinka, o ir ji sako, kad jaučiasi laiminga su manimi, tačiau, kalbėdamas su ja, jaučiuosi taip, lyg tiesa niekuomet negalėtų išaiškėti. Ką man daryti?

ATSAKYMAS: jei viskas, ką ji sako, yra tiesa, merginai paskutiniu metu likimas tikrai negailėjo išbandymų. O tu buvai labai supratingas ir kantrus, laukdamas galimybės susitikti su ja gyvai.

Tačiau štai tu sužinojai, kad ji bendrauja dar su vienu vaikinu. Jei ji neprisipažįsta, tai daranti, nors tu žinai, kad tai yra tiesa, nenuostabu, kad imi abejoti viskuo, ką ji tau sako.

Tikriausiai dažnai abejoji, ar jos žodžiai, kad tu jai patinki, yra tiesa. Tikriausiai tau kyla abejonių, ar išvis jūsų bendravimas turi ateitį, nes virtuali draugystė niekada neatstos gyvos.

Puikiai suprantu tavo pasimetimą. Taip pat suprantu, kad mergina tau patinka ir tu pasirengęs dėl jos žengti lemiamą žingsnį ir paversti jūsų draugystę realia.

Tai lemiamas jūsų draugystės momentas. Pasakyk jai, kad nori su ja nueiti į tikrą pasimatymą. Jei ji neapsimeta, tikrai norės su tavimi susitikti, o jei nesutiks ar sugalvos dar kitokių atsikalbinėjimų, užbaik viską ir atversk naują gyvenimo puslapį.

Lengviau iškęsti išsiskyrimo skausmą negu nusivylimą, kad esi mulkinimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis