Gimėte vienu iš šių 3 mėnesių? Beveik aišku, jog turite antgamtinių galių

Antgamtinės galios dovanojamos ne kiekvienai. Tiesa, ar apdovanotoji jomis pasinaudos, štai kur klausimas. Yra žinomi gimimo mėnesiai, kuriais gimę išsiskiria aštriausiomis magiškomis ypatybėmis ir iš tiesų gali turėti antgamtinių jėgų.

VASARIS. Vasario mėnesį gimę pasižymi itin stipria intuicija. Ne veltui šį mėnesį gimtadienius švenčiantys dažniausiai įtariami turintys antgamtinių galių, tokių kaip žmonių permatymas ar minčių skaitymas. Nesvarbu, tai būtų mergina, ar vaikinas, ši asmenybė dažniausiai intuityviai jaučia žmonių nuotaikas, yra be galo empatiški, todėl labai lengvai gali nusakyti, kaip žmogus jaučiasi, kas dedasi jo galvoje. Išsiugdę šią savybę jie gali... oho, kiek gali. Juk žmonių elgsenos bei norų pajautimas yra varomoji pasaulio jėga - jei tik pasiryš lavinti šiuos savo įgūdžius, gali tapti puikiais psichologais ar didelės komandos vadovais, kurių pagrindinė savybė ir yra gebėjimas kuo puikiausiai perprasti žmonių psichologiją. Taigi, tai imlūs žmonių emocijoms žmonėms, kuriuos kiti iš tiesų kai kuriomis situacijomis gali palaikyti raganiais.

Šį mėnesį gimę, teigiama, turi ypatingą ryšį su pasauliu. Tai labai dažnai antgamtinius reiškinius matantys žmonės. Tai ir gamtos dovana, ir prakeiksmas. Daugeliui, ypač žemiškiems ir racionaliems žmonėms, jie gali pasirodyti tikrų tikriausi keistuoliai, kurie išaukština sąsają su mistiškuoju pasauliu. Vis dėlto tai žmonės, kurie turi labai stiprų ryšį su gamta, juos supančia aplinka ir, žinoma, antgamtiniu gyvenimu. Labai dažnai liepą gimę žmonės junta keistus reiškinius, tokius kaip dvasių apsireiškimas, geba matyti daiktus tamsoje, kapinėse jaučiasi keistai, mat tarsi jaučia mirusių žmonių sielas bei ilgokai neatsisveikina su išėjusių iš gyvenimo žmonių sielomis. Tai tikrai unikalios personos, kurios jei tik panorėtų ir skirtų tam laiko, galėtų tapti saitais iš žmogiško į dvasinį, antgamtinį pasaulį.

Stebuklingąjį, šventinį gruodžio mėnesį gimę asmenys be abejonės turi magiškųjų galių, tik klausimas, ar jas panaudoja tinkamai. Jei kalbėtume apie gruodį gimusių bendrąsias savybes, tai jie turi mįslingumo, paslaptingumo bei savotiškos magijos. Jų antgamtinės galios pasižymi dažnai sapnuojamais pranašingais sapnais. Miegas, sapnai - tarsi tiltas į kitą pasaulį, galbūt todėl gruodį gimusius neretai ištinka vadinamasis miego paralyžius, kurio metu jie regi sunkiai paaiškinamus dalykus. Gruodį gimusius taip pat neretai persekioja ženklai - pasikartojantys skaičiai, dažnai sutinkami atsitiktiniai praeiviai. Neretas gruodį gimęs pagalvoja, jog gyvena ne realiame pasaulyje, o filme. Žinoma, yra gruodį gimusių, kurie gyvena nieko nenujausdami, bet tik laiko klausimas, kuomet jie pajaus, jog mistika yra jų kraujyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis