N-18: esu skaistus ir nedrįstu draugauti su patyrusia mergina

KLAUSIMAS: dar niekada neteko mylėtis su mergina, o mano draugė jau yra turėjusi kelis seksualinius partnerius, tai žinau iš aplinkinių. Mane tas trikdo ir gąsdina.

Man – 15, o jai – beveik 17 m. Labai ją myliu, tik mane liūdina jos elgesys praeityje, juo labiau, kad ji nenaudojo jokių apsaugos priemonių. Dabar ji gailisi, žada gerti kontraceptines tabletes, kad galėtume mylėtis, taip pat naudoti prezervatyvus.

Keista, kad su manimi ji nori apsaugos priemonių, o praeityje su kitais nenorėjo. Tikrai ją myliu, tik norėčiau, kad jos praeitis būtų kitokia.

Kartais pagalvoju, gal reikia skirtis, tik bijau, kad be jos nebūsiu laimingas. Jaučiu, kad ilgai būsime kartu, gali būti net taip, kad ji bus vienintelė mergina, su kuria turėsiu seksualinių santykių, bet aš jai būsiu tik vienas iš daugelio.

Norėtųsi išsiskirti, pasilinksminti, o paskui grįžti pas ją, bet suprantu, kad savanaudiška taip galvoti, be to, ji tikrai manęs nelauktų, aišku, aš to ir nesitikėčiau. Ką man daryti?

ATSAKYMAS: suprantu, kad jautiesi pasimetęs. Susiradai tikrai žavią mergina, o toji, pasirodo, yra turėjusi tikrai „turtingą“ seksualinę patirtį. Tikriausiai, ji labai graži ir tu sunkiai gali patikėti, kad ji susižavėjo tavimi.

Tačiau nesibaimink. Kodėl manai, kad esi jos nevertas? Nes esi nekaltas? Gal mergina jau seniai tau jautė simpatiją, tačiau nedrįso užkalbinti rimto vaikino.

Visi turime savo praeitį. Dauguma gailisi kai kurių savo poelgių praeityje arba elgtųsi kitaip, nei anksčiau. Galbūt merginos valiūkiška praeitis buvo nuotykis, kurio ji rimtai nevertina ir siekia pasikeisti…

Praeities klaidos suformuoja mus tokius, kokie esame dabar. Žinoma, nenumok ranka į merginos praeitį, klaidos gali kartotis, jei pamoka neišmokstama. Geriau išsiaiškink, kaip mergina vertina praeities santykius, ką ji rengiasi keisti, kad tai nesikartotų. Taip labiau pažinsi merginą.

O tai, kad neturi seksualinės patirties – ne problema, galbūt dėl to mergina ir žavisi tavimi, kad nesi paprastas „nuotykių“ ieškotojas.

Pamėgink susirašyti, kodėl tau ta mergina patinka ir kodėl su ja esi laimingas. Paskui paklausk savęs, ar pajėgi priimti ją tokią, kokia yra, ir mylėti, ar visgi tau per sunku?

Ji gailisi, kad būdama jaunesnė mylėjosi be apsaugos priemonių, suklydo, tačiau daugiau tokios klaidos nepadarytų. Tai nereiškia, kad nuo to jos jausmai tau silpnesni, priešingai.

Tau tik 15 m. Dar anksti galvoti apie partnerę visam gyvenimui, tad nepersistenk. Dar tik sužinai, kas yra meilė, sužinai, kokie skirtumai tarp fantazijų ir realaus gyvenimo.

Merginą turėti – labai smagu, tačiau gal neverta iškart mąstyti apie seksualinius santykius. Pirma, pabandykite padraugauti, susipažinti artimiau. Neskubėk kaupti patirties kaip tavo mergina, juk matai – ji gailisi ir gėdijasi savo praeities.

Kurkite atsakingus ir tvirtus santykius, grįstus ne malonumų paieškomis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis