N-18: ar draugauti su neištikimu „chuliganu“?

KLAUSIMAS: aš įsimylėjau nelabai gerą žmogų. Jis „chuliganas“ – jis rūko žolę, priklauso grupei grubių vaikinų, užsiiminėja seksu su kuo pakliūva. Bet jis dar labai jaunas. Kiek žinau, jam apie 15 metų.

Man 14. Šiaip aš nuo seno gerai su juo sutariu, su juo lengva rasti bendrą kalbą.

Buvusi jo draugė eina dėl jo iš proto. Jis vis dar susitikinėja su ja, bet pasakė man, kad tik dėl sekso, bet rimtai į ją nežiūri.

Žinau, kad patinku jam, man jis irgi patinka, bet bijau, kad jei tapsime pora, įklimpsiu į nelabai gerą kompaniją, be to jis gali norėti sekso. Jis patinka daugeliui merginų, o aš nenoriu, kad jis mane apgaudinėtų.

Ar pradėti su juo draugauti?

ATSAKYMAS: niekas, tik tu pati gali nuspręsti, kaip elgtis. Tu geriausiai žinai, koks tas vaikinas ir kaip jis su tavimi elgiasi.

Pirmiausia, atkreipk dėmesį, kad jis, kaip tu sakai „chuliganas“, grubus ir nepagarbus su merginomis. Kaip manai, kodėl tu turėtum būti išskirtinė, su kuria jis elgtųsi pagarbiai?

Pagalvok ir apie tai, kokį įvaizdį apie save susidarysi, jei daug kas apie tavo vaikiną kalbės taip, kaip tu ką tik papasakojai mums? Ar gera girdėti, kad tavo mylimas vaikinas negeras žmogus?

Taip, jam tik 15 metų, jis paauglys ir krečia kvailystes, kurių galbūt vėliau gailėsis, bet būtent šiuo periodu formuojasi jo asmenybė ir tavo paminėta aplinka tikrai ne į naudą formuotis jo vertybėms.

Beje ir tu pati baiminiesi, kad tau gali kažkas negero atsitikti, bendraujant su juo. Tikėtina, kad nesijausi su juo saugiai, nors ir kaip „crazy“ draugauti su blogu berniuku.

Man iš tavo laiško susidarė įspūdis, kad labiausiai tave žavi ne pats vaikinas, o jo aplinka, ji tave verčia pasijusti svarbia, maištaujančia. Draugystė su vaikinu tau atrodo kupinas nuotykių gyvenimo etapas. Tačiau pabendravusi su jo draugais, ar tikrai norėsi su jais tęsti draugystę ir dalintis savo kasdienybe?

O gal tave žavi tai, kad vaikinas patinka daugeliui merginų ir tu pasirodytum nugalėtoja, jei taptum jo mergina?

Nepamiršk, kad jis rūko žolę, priklauso negerai kompanijai, apgaudinėja merginas ir per anksti pradėjo seksualinį gyvenimą. Kadangi tu baiminiesi tokio gyvenimo ir nenori būti susijusi su nusikaltimais, o ir seksui nesi dar pasiruošusi, tai geriausia būtų nesiveržti į pavojingą aplinką ir susilaikyti nuo taip masinančių nuotykių, kurie tau gali sugadinti gyvenimą.

Sakei, kad jis naudojasi merginomis, tai kodėl tave prie jo traukia?
Man jis tikrai nepanašus į idealų vaikiną, manau, esi verta geresnio. Dėl tavęs jis gali pasikeisti, bet nebūtinai varginsis, svarbiausia – nuolaidų dėl vaikino nedaryk tu. Kitaip tikrai gali pakliūti į bėdą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis