Jis ir ji - tik draugai? Ar tai įmanoma?

Daugelis nesuabejotų, jog vyrai iš Marso, o moterys tikrai iš Veneros. Visgi nepaisant to, jog abiejų lyčių mąstymas skiriasi kaip dangus ir žemė, kažkaip šie ne tik sugeba šioje planetoje surasti bendrą kalbą, bet ir sukurti šeimą ar puoselėti rimtą draugystę.

Taigi, mitas ar tiesa, jog veneros ir mariečiai gali būti tiesiog gerais draugais?

Vieni spardo kamuolį ištisas dienas, kitos aptarinėja savaitės įvykius, prisėdusios prie dvidešimto puodelio kavos, o vėliau visi susitikę šokių aikštelėje smagiai krutina užpakaliukus.

Ar gali jausmai ir aistra bei potraukis priešingai lyčiai būti paslėpti tamsiausiame širdies kamputyje ir vaikino bei merginos santykiuose vyrauti tik draugiška darna?

TAIP

„Be jokios abejonės, merginos ir vaikinai gali būti draugais“, - drąsiai teigia Aleksas. „Aš turiu draugių. Jos mielai atskleidžia moterišką požiūrį į kai kuriuos dalykus ir aš dar niekada nesu peržengęs ribos.

„Aš turiu merginų draugių, jos yra seserys mano bičiulių, tad mano paties požiūris į jas panašus, kaip į seses. Mintys apie seksą su jomis man varo siaubą,” – teigia šėšiolikmetis Jokūbas.

Vanda teigia, jog jos geriausias draugas, būtent ir yra priešingos lyties atstovas: „Mano geriausias draugas yra vaikinas, ir paprasti mūsų santykiai tęsiasi nuo 15 metų, maža to, per visą tą laiką mes nė kiek nebuvome susižavėję vienas kitu“.

Sima turi puikų priešingos lyties draugą, kuris yra gėjus: „Mano geriausias draugas yra gėjus. Mūsų draugystė yra fantastiška, nes tarp mūsų nėra jokio fizinio ryšio, na, nepaisant platoniškų apsikabinimų ar bučinukų.”

Neįtikėtina, jog žmonės, susiję tokiais stipriais emociniais ryšiais, nepagalvoja apie fizinį ryšį. Taigi, yra ir antroji medalio pusė.

NE

Yra žmonių, kurie teigia, jog vaikinas ir mergina negali ilgą laiką tiesiog platoniškai draugauti, nes vienam ar kitam, laikui bėgant, tikrai šaus į galvą sustiprinti draugystę lovoje.

Susižavėjimas draugu/-e kaip partneriu/-e yra normalus, teigia Laurynas: „Jei aš ilgą laiką bendrauju su panele, kuri man patinka kaip asmenybė, vėliau aš vis tiek natūraliai pradedu žavėtis ja kaip mergina. Aš buvau susižavėjęs viena moterimi tik dėl jos asmenybės, kuria šiaip galbūt nesusižavėčiau vakarėlyje.”

Benita teigia: „Ar jūs niekada nesusidūrėte su tokiu atveju, kad kuo ilgiau, labiau ir geriau pažįsti žmogų, tuo stipriau jis/ji pradeda tave traukti?“

„Kartą aš turėjau labai artimą draugą ir aš su juo permiegojau. Tiesa, mes abu žinojome tai, jog jei mes pasiduosime aistrai, mūsų draugystė jau bus kitokia arba jos visai nebus – grįžimo atgal po to nėra“, - pasakoja savo istoriją Hana.

Jos draugė Lina gali pasigirti ne tokia skaudžia patirtimi. Ji ištekėjo už savo geriausio draugo, kuris laikui bėgant ją pamilo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis