N-18: ji ant manęs „užlipo“, o dabar ne matyti nenori...

KLAUSIMAS:turiu problemą, dėl kurios labai išgyvenu. Draugavau su mergina truputį daugiau nei dvejus metus tiesiog kaip draugai. Man ji visada patiko, bet tiesiog nenorėdamas nutraukti tos draugystės, niekada jai apie tai nesakiau.

Prieš porą savaičių, mes su ja išgėrėme šampano ir ji tiesiog pradėjo prie manęs lįsti, aš bandžiau ją atstumti, bet po to pasidaviau, mes pasimylėjome.

O dabar ji nenori manęs pažinti, jau dvi savaitės neatsako į mano skambučius, mano SMS žinutes, mano elektronines žinutes, gatvėje manęs vengia. Ką man daryti, man nesinori jos prarasti?

ATSAKYMAS: išsipildė tavo slapta svajonė, paaiškėjo, kad tavo tiesiog draugė, kuri tau patinka ir tave traukia, taip pat simpatizuoja tau. Tu išgyveni ir nerimauji dėl to, kad dabar jūsų santykiai „pakibo ore“, o draugės praradimas būtų tau per didelis smūgis.

Vakaras, žvakės, jauki šiluma, šampanas, patinkančios merginos artumas ir gundymai užliejo tavo sąmonę aistra. Bet gal nesijausk toks bejėgis ir suvedžiotas, nugalėtas, „paimtas“. Juk tu pats esi visateisis ir visavertis šios dramos dalyvis.

Esi jautrus ir supratingas žmogus, žinai, kokių jausmų ir potyrių skatinamas pradėjai intymius santykius. Jeigu buvai švelnus, atidus ir, svarbiausia, galvojai, kad jai būtų gera su tavimi, tai gal neturėtum savęs dabar kaltinti. Be to, tu pats žinai, kaip jūs abu jautėtės tą vakarą.

Jeigu ji tau nuoširdžiai patinka, tu ją myli ir gerbi, tai rasi drąsos tai prisipažinti. Jeigu nenori jos prarasti, svarbu bent truputį įsivaizduoti, kas darosi jos širdyje.

Kartais žmones vieną prie kito veda labai neįsisąmoninti motyvai. Gal jinai taip pat iš savęs nesitikėjo tokio emocijų ir aistros prasiveržimo. Intymūs santykiai visada yra sukrečiantys. Po intymių santykių visiems laikams lieki prieš savo partnerį nuogas tiesiogine ir perkeltine prasme.

Gal jai baisu ir gėda, gal ji norėtų pamiršti, ką padariusi? Gal ji pyksta ant savęs, o gal ant tavęs už tai, kad atsiliepėte į vienas kito aistrą? Gal ji nusivylusi, nes buvo svajonėse susikūrusi kitokią sceną? Gal ji pasimetusi, bet atrodo ar vaizduoja abejingą? Čia yra daug klaustukų.

Tu reagavai suprantamai ir natūraliai: rašei, skambinai, ieškojai. Svarbu, ką jai sakei savo žinutėse. Ar išdrįsai pripažinti, kad esi nuogas. Nuogas ir pažeidžiamas savo jausmuose.

Kol kas nesulaukei atsako. Kitam žmogui reikia laiko, kad sugebėtų susigaudyti. Nieko daugiau daryti nereikia. Gilūs jausmai, patikrinus juos intymiuose santykiuose, sutvirtėja, netikri - išsisklaido.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis