Savo išvaizda patenkinti vyrukai linkę į seksualines aferas

Mums atrodo, kad ryšys tarp savo išvaizdos vertinimo ir seksualumo akivaizdus – jei esi patenkintas savo kūnu, grožiu, nesigėdini, vadinasi, jausiesi laisviau ir seksualiniame gyvenime.

Jei nesi patenkintas savo kūno išvaizda - rezultatas bus priešingas. Deja, ne viskas taip paprasta. JAV buvo atliktas tyrimas apie savo išvaizdos vertinimą ir seksualumą.

Pasirodo: patenkinti savo išvaizda vaikinai dažniau susidomi rizikingais seksualiniais eksperimentais, o teigiamai savo išvaizdą vertinančios merginos rečiau renkasi rizikingus seksualinius santykius.

Tyrimas atskleidė įdomių faktų. Pavyzdžiui, kad patenkinti savo išvaizda žmonės ne visada gyvena patenkinamą lytinį gyvenimą. Vieni pervertina savo galimybes, kitų nepasitikėjimas savimi kaip tik suteikia seksualiniam gyvenimui žavesio, žmonės džiaugiasi atradę savo kūno grožį, trauką, eksperimentuoja.

Šis tyrimas atskleidė ir daugelyje pasirodžiusių knygų rašoma, kad seksualinis tyrinėjimas, žinios ir seksualumo paieškos gali turėti teigiamos įtakos savo išvaizdos vertinimui.

Kasdieniame gyvenime žmonės gali drovėtis savo išvaizdos, būti kukliais ir susikausčiusiais, tačiau mylėdamiesi su partneriu, kuriuo pasitiki, jie gali visiškai atsipalaiduoti ir nepriekaištingai patenkinti tiek save, tiek kitą.

Savimi pasitikintys gražuoliai ne visada yra patenkinti savo seksualine patirtimi, nors iš jų dažniau to tikimasi.

Gražuolės seksualumo varžosi, o gražuoliai puola į abejotinus santykius ir pavojingus eksperimentus, kuriais neretai nusivilia, teigia about.com.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis