PSICHOLOGAS PATARIA: apgaudinėju merginą, nes ji nuobodi

KLAUSIMAS: man 18 metų. Su savo mergina, kuriai 17, draugauju šešis mėnesius. Aš grįžtu namo iš universiteto savaitgaliais, kad pasimatyčiau su ja, tačiau ji man atrodo nuobodi.

Kartais jaučiu, kad mes neturime nieko bendro. Ji visuomet daro tai, ko noriu aš ir neturi savo idėjų.

Ji be galo myli mane ir aš jausčiausi kaltas, jei nutraukčiau mūsų santykius. Jei ji paliktų mane, aš nemanau, kad jausčiausi labai prislėgtas.

Porą kartų buvau jai neištikimas universitete, kai tik atvykau, ir dėl jaučiamos kaltės, noriu pradėti viską iš naujo. Galvoju, kad galbūt mes tiesiog netinkame vienas kitam.

Nerimauju, kad jei nutrauksiu santykius, galiu gailėtis dėl to ateityje, tačiau manau, kad man neturėtų kilti tokių minčių, jei mes esame skirti vienas kitam.

Nežinau, ką daryti. Aš noriu turėti daug merginų ir eiti pasilinksminti su draugais, nuolat jaučiu, kad praleidžiu galimybes linksmai gyventi.

ATSAKYMAS: atrodo, kad paskutiniu sakiniu tiksliai atskleidi tai, ko iš tiesų trokšti gyvenime. Tau rūpi linksmybės, draugai, kompanija, merginos. Nori jaustis geidžiamas, tačiau mergina – tau lyg inkaras, kuris tempia į nuobodulio prarają.

Ką gi. Merginai tai tikrai nepatiks, tačiau jei apgaudinėsi ją, mokydamasis kitame mieste, nieko nelaimėsi. Tik tapsi eiliniu, niekingu, apgaviku. Geriau iš karto išsiaiškink santykius su mergina.

Jei gali pasakyti, kad ji nuobodi – ji tikrai ne tau. Teks išsiskirti, kad abu galėtumėte ieškoti laimingesnių santykių. Taip, merginą, kuri tave labai myli, palikti bus sunku. Tačiau vargiai yra kita išeitis. Būk sąžiningas su ja.

Tu nesakai, kad myli ją… Ar visą likusį gyvenimą ketini praleisti apsimesdamas, kad ji yra didžioji tavo gyvenimo meilė? Tai būtų kvaila.

Kuo ilgiau nieko nedarysi, tuo labiau ji bus įskaudinta. Neturėtum nuvertinti jūsų kartu praleisto laiko ir tikrai neturėtum jai pasakoti apie jos trūkumus, jei pastebi juos. Yra būdų išsiskirti su žmogumi, kiek įmanoma mažiau įskaudinant jį.

Padėk šiai nelaimingai merginai užbaigti kančią. Reikia tikėtis, kad ji nustos mylėti tave ir ras kažką, kas ją vertins tokią, kokia ji yra.

Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.

Atsakymai pasirodys DELFI gatvės rubrikoje „Pasaulis ir aš”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis