Noriu prarasti nekaltybę, bet ne su eiline mergina

KLAUSIMAS: man 17 m., mokausi gimnazijoje, paskutiniojoje klasėje. Vis girdžiu, kaip vaikinai aptarinėja savo seksualinį gyvenimą, giriasi kaip paklaikę.

Iki šiol negalvojau apie savo seksualinį gyvenimą ar kad tokio apskritai dar neturiu. Ėmiau nerimauti, kad gal esu vienas iš nedaugelio, dar nepraradusių nekaltybės.

Kiti tikrai pastebėjo, kad kalbai pakrypus apie seksą, beveik neturiu, ko pasakyti. Greitai jie supras, kad neturiu patirties. Bijau, kad nepradėtų šaipytis.

Bėda, kad nenoriu mylėtis su bet kuo. Noriu prarasti nekaltybę su mergina, kuri man brangi, nors toks požiūris ir gali pasirodyti senamadiškas.

ATSAKYMAS: tavo požiūris neatrodo senamadiškas, jis labai brandus ir sveikintinas. Negalvok, kad prarasti nekaltybę – didžiulis žygdarbis. Juk tikriausiai ir iš draugų pasakojimų žinai, kad permiegoti su tam pasirengusia ir to trokštančia mergina – nereikia daug pastangų… O nekaltybės nebesugrąžinsi.

O tu kaip retas garbus vaikinas trokšti kažko ypatingo, trokšti jausmų, nori būti ne abejingas savo partnerei ir sieji seksą su prisirišimu, meile.

Tikriausiai žinai, kad lytiniai santykiai su mylimu žmogumi yra kur kas kokybiškesni, jie sutvirtina žmonių tarpusavio ryšį. Vienadieniai nuotykiai tik skamba intriguojančiai. Iš tiesų tai – šalti, fiziologiniai santykiai, kurie labiau atitolina žmones, nei juos suartina.

Kartais nesinori net pažvelgti į žmogų, su kuriuo suartėjai. Žinoma, yra žmonių, kuriuos tenkina toks lengvabūdiškumas. Jie tesistengia pasitenkinti ir pajusti malonumą. Ilgainiui seksas nebeteikia tokio stipraus malonumo, jutimai atbunka, o ir ieškoti rimtų santykių įgūdžių nėra…

Patikėk, daugelis vaikinų, ypač didžiausi pagyrūnai, tebėra nekalti, o tų, kurie jau ragavo sekso, patirtis ne pati maloniausia. Na, o, žinoma, geriau jokios seksualinės patirties, nei prasta.

Išlaikyk ramybę, neatsisakyk savo požiūrio, nekeisk įsitikinimų, jei jauti, kad jie tau svarbūs. Neprivalai viešai aptarinėti savo patirties ar jos stygiaus, paprasčiausiai gali išlikti paslaptingas ir vaikinams pasakyti, kad to, kas tau svarbu, neviešini, nes vertini tai rimtai.

Neskubės susirasti merginos, vertink jas pagal savo kriterijus, o ne pagal draugų primestus. Ar pats jausiesi laimingas, jei gražuolė visiškai tavęs nedomins kaip žmogus? Ar pats nesijausi kvailai, bandydamas įtikti merginai, kurios nevertini?

Esu tikra, kad susirasi draugę, vertą savęs. Ir ji be abejo įvertins tavo nekaltybę.

Kai ateis Toji akimirka, nepamiršk apsaugos priemonių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis