PSICHOLOGAS PATARIA: noriu draugauti su ex geriausia drauge

KLAUSIMAS: man patinka viena mergina, aš jai irgi patinku, tačiau ji negali su manim draugauti. Mums 14 metų. Buvome susitikę du kartus, kai aš draugavau su jos geriausia drauge.

Mes su jos drauge išsiskyrėme. Aš paklausiau, ar ji norėtų su manimi draugauti. Ji atsakė, kad labai jai patinku, bet ji nejaukiai jaučiasi ir negali būti mano mergina, nes buvau jos draugės vaikinas.

Ką man daryti?

ATSAKYMAS: nutrūkus draugystei nereikėtų tikėtis, kad buvę partneriai nustos bendrauti su savo senais pažįstamais. Tu tikriausiai irgi turi draugų, su kuriais leidai laiką, dar prieš draugaudamas su mergina. Tebedraugaujate ir toliau?

Taigi, tavo buvusi mergina tikriausiai yra pasipasakojusi savo geriausiai draugei apie jausmus apie draugystę su tavimi ir net apie skyrybų priežastį. Tavo naujoji simpatija tikriausiai puikiai žino jūsų bendravimo smulkmenas. Tad nenustebk, kad nors tu jai ir patinki, ji gaili savo draugės ir palaiko ją.

Gal būtų geriau, jei kiek luktelėtum? Tuomet nebūtų nejaukumo tarp jos ir jos draugės. Gal vertėtų su ja apie tai pasikalbėti? Paklausk, kaip ji jaučiasi dėl jūsų buvusių santykių su drauge, kaip tavo ex reaguoja, kad „kabini“ jos geriausią draugę, vos išsiskyręs su ja.

Kai esi keturiolikos, geriausi draugai yra labai svarbūs. Veikiausiai mergina nenori liūdinti savo draugės. Kita vertus, gali būti, kad ji nenori su tavimi draugauti ir sugalvojo šį pretekstą, kad tavęs neįžeistų. Ar esi įsitikinęs, kad jai patinki? Gal vertėtų geriau ištirti jos jausmus?

Siūlyčiau nusišypsoti ir pasakyti savo naujajai simpatijai: „Gerai. Pasakyk, jei persigalvosi.“ Tuomet ji supras, kad tu – pasitiki savimi, esi šaunus, nebijai gyvenimo iššūkių, žinai, ko nori, tačiau nesiruoši jos versti ar terorizuoti draugauti su tavimi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis