N-18: susipykome ir ji permiegojo su kitu

KLAUSIMAS: per kalėdinį mokyklos vakarėlį susipykau su savo mergina, nes ji norėjo grįžti namo kartu su manimi, o aš norėjau pabūti su draugais.

Su ja susitikinėjau pastaruosius metus. Mes abu pilnamečiai. Mūsų santykiai labai rimti, jau kalbame apie seksą. Abu jaučiamės pasiruošę įsipareigoti vienas kitam. 

Tačiau susipykome per kalėdinį vakarėlį. Ji mėgino mane iš jo išsivesti ir kvietė į savo namus. Aš tuo metu bendravau su draugais ir pasakiau, kad nenoriu eiti pas ją, o ji labai užpyko. 

Ji ėmė karščiuotis ir pasakė, kad niekada su manimi daugiau nemiegos. Vėliau sužinojau, kad ji oraliniu būdu patenkino mano geriausią draugą. Jaučiuosi visiškai išduotas ir dabar mes nesikalbame.

ATSAKYMAS tu jautiesi išduotas, o ji per kalėdinį vakarėlį jautėsi visiškai atstumta. Jūs kalbėjotės, kad esate pasirengę seksui, tačiau tu ją atstūmei, kai ji troško tavęs. Tikriausiai mergina pasijuto nesanti tau pakankamai svarbi, nes tu pasirinkai bendravimą su draugais, o ne intymų vakarą dviese.

Todėl ji taip ir pasielgė – tikriausiai bandė tau atkeršyti ir tave įskaudinti taip pat stipriai, kaip tu įskaudinai ją. Jei vis dar nesi abejingas šiai merginai ir nori ją susigrąžinti, teks rimtai pasikalbėti su ja be pašalinių žmonių.

Pasakyk, kad gailiesi, ir kad supranti, jog ji pasijuto įskaudinta ir atstumta, nes tu atsisakei brangios dovanos, kurią ji tau pasiūlė. Išsipasakok, kad jautiesi kaltas, patvirtink jai, kad vis dar nori būti su ja ir gali atleisti jos neištikimybę. Leisk jai išsakyti visą pyktį. 

Jei priversi ją patikėti, kad tu vis dar ją myli ir gailiesi dėl to, kad ją atstūmei, ji taip pat ims gailėtis dėl to, ką padarė. Galbūt jūs sugebėsite susitaikyti ir pamiršti pragaištingą vakarėlį ir jo pasekmes. Tačiau turi turėti omenyje, kad mergina jau kartą tave išdavė. Tai gali kartotis kiekvieno kvailo pykčio metu… 

Jei ji, kaskart širsdama ant tavęs, ieškos supratimo kito vaikino glėbyje, tikriausiai ji nepakankamai tave myli, jei gali iškeiti. Pamąstyk apie tai. Ar tau reikalinga mergina, kuri atsiduoda kitam?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis