Šias 6 tiesas žino ilgalaikius ir darnius santykius puoselėjančios poros

Užmegzti santykius nėra taip sudėtinga, kaip juos išlaikyti. Santykių meną išmanančios poros žino - svarbiausia yra betarpis pasitikėjimas, ir, žinoma, romantiškos akimirkos. Būtent tai ir sudaro puikių santykių esmę. Štai kokias tiesas žino visos ilgamečius santykius puoselėjančios poros.

Sveikatos istorija

Nors ši tema nėra viena romantiškiausių, vis tik apie tai būtina kalbėti. Nepriklausomai nuo to, ar kalbate apie asmeninę sveikatą ar šeimos istoriją, svarbu turėti žinių apie partnerio ankstesnį ir dabartinį gyvenimo būdą, jo tikslus, susijusius su gerove ir sveikatos būkle.

Dalijimasis ateities planais

Jei su antrąja puse ryšius palaikote ne mažiau 12 mėnesių, tai reiškia, kad santykiai iš tiesų gali būti vertinami kaip rimti. Vis dėlto tai toli gražu nereiškia, kad galima atsipalaiduoti ir palikti santykius vystytis natūraliai. Būtinai turite vienas kitą supažindinti su savo ketinimais ir planais: vieniems tai gali būti tikslas susilaukti pirmagimio iki 30 m., kitiems – per artimiausių trejų metų laikotarpį persikelti gyventi į kitą miestą.

Pinigų leidimo įpročiai

Prisimenate tas dienas, kai kalbėtis apie pinigus su antrąja puse buvo tabu? Šie laikai baigėsi. Norite to jūs ar nenorite, bet pinigai yra svarbus santykių aspektas. Specialistai vienbalsiai tvirtina, kad būtent dėl finansų puoselėjant santykius kyla nemažai įtampos ir nesusipratimų.

Kreditingumo istorija

Iš tiesų romantika ir kreditingumas atrodo itin viena nuo kitos nutolusios sritys, tačiau taip nėra. Itin dideliu aktualumu kreditingumo sritis pasižymi tada, kai planuojate apjungti finansus, susituokti ir per artimiausius kelerius metus įsigyti būstą.

Mokslininkai atliko tyrimą, kuriame gilintasi į ryšį tarp santykių ir finansų. Paaiškėjo, kad žmonės linkę sieti teigiamą kreditingumo istoriją su kitomis pozityviomis charakteristikomis, pavyzdžiui, patikimumu ir protingumu.

Draugai

Žinoma, nevertėtų į viską žvelgti pro tą pačią prizmę, tačiau būtų galima teigti, kad jei po metus trukusių santykių vis dar nepažįstate savo antrosios pusės draugų kompanijos, turėtumėte ne juokais susimąstyti, ar tikrai mylimojo ketinimai tokie rimti.

Planai susitupėti

Jei susitikinėjate su žmogumi metus, turėtumėte žinoti, ar partneris ruošiasi susitupėti tradicine šio žodžio reikšmės prasme, ar tai neįeina į jo ateities planus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis