Sustorėjai - palieku! Ar vaikinai turi teisę priekaištauti dėl tavo svorio? (APKLAUSA)

Visos žinom tą baisią legendą apie merginą, kuri buvo gulbė, o pradėjusi rimtus santykius apsileido, sustorėjo ir dėl tos priežasties vaikinas ją paliko. Pasirodo, tai tiesa!

Kaip reaguotum, jei vieną dieną tavo mylimasis pareikštų, kad metas tau lieknėti?

Nors skamba baisiai, tačiau neskubėk keikti visos vyriškosios giminės. Vaikinai garsėja savo tiesmukiškumu. Kas galvoje - tas ir "ant liežuvio". Todėl jei jam atrodo, kad tu sustorėjai, jis ilgai negalvodamas taip ir pasakys. Ne todėl, kad nori tave įžeisti, jis pratęs tiesą rėžti į akis. Tačiau kodėl vaikinai dažnai sunkiai reaguoja į papilnėjusias savo drauges?

PASTOVUMAS
Daugelis vyrukų mėgsta pastovumą. Jie gali diena iš dienos valgyti tą patį mėgiamą patiekalą, žiūrėti tau seniai atsibodusį serialą, visus savaitgalius leisti su tais pačiais draugais. Nenuostabu, kad pametę galvą dėl tavęs, svėrusios 10kg mažiau, nesupranta, kodėl turėjai pasikeisti. Juk jei visada buvai pasitempusi, išsipuošusi ir staiga pavirtai į iš treningų neišlipančią ir nuo ryto iki vakaro prieš televizorių drybsančią būtybę, nenustebk, kad vaikinas pareiškia savo nuomonę apie tavo pokyčius.

GERIAUSIAS LAIMIKIS
Vaikinams ypač svarbi draugų nuomonė ir pirmavimas. Graži "trofėjinė" panelė - kiekvieno vaikino svajonė ir pergalė prieš draugus. Juk jie - iš prigimties medžiotojai, ilgas valandas sekantys paskui gražiausią stirną. Ir kai ta stirna apsileidžia, jam pasidaro neramu, ypač jei anksčiau mylimoji iš kailio nėrėsi norėdama jį sužavėti. Kita bėda - dauguma merginų, pasunkėję keliais kilogramais, jaučiasi nepatrauklios ir vengia savo kūno demonstravimo, pradeda gėdytis savo kūno, sumažėja lytinis potraukis. O vaikinai ilgai be lovos džiaugsmų netempia...

RŪPESTIS
Tau tikriausiai neatėjo į galvą, bet galbūt vaikinas pastebėjo, kad jaudiniesi dėl savo svorio, ir jis nori parodyti, kad tavo bėdos jam rūpi. Jeigu jis vėl užsiminė apie tavo kūno linijas, pabandyk nekelti scenos ir išklausyk jį. Merginos labai jautriai reaguoja į komentarus apie savo svorį, todėl nenuostabu, kad jautiesi įžeista. Taip jam ir pasakyk. Jeigu vaikinui tikrai rūpi, jis nuoširdžiai tave išklausys ir padės keisti savo gyvenimo būdą.

VAIKINO NUOMONĖ:
Panele.lt vaikinų reikalų ekspertas Valentas į šią sudėtingą situaciją pažvelgė taip:
"Nereikia dramatizuoti. Aš manau, kad geriausias ir protingiausias paskatinimas - vaikino pavyzdys. Jei mano panelė sustorėtų, aš tikrai nevaikščiočiau jai iš paskos kartodamas: "pažiūrėk, į kelnes netelpi". Aš geriau pats tapčiau aktyvesnis, rodyčiau jai pavyzdį, kad sportas gali būti smagus, pradėčiau gaminti sveikesnius patiekalus. Taip turėtų elgtis kiekvienas savo draugę gerbiantis vaikinas".

O jeigu ir tu (ar tavo vaikinas) nori paklausti Valento kokio gyvenimiško klausimo - rašyk love@panele.lt ir aptarsim viską


kartu!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis