Kodėl vaikinai prašo tavo numerio ir niekada nepaskambina?

Įsivaizduok tokią dažnai nutinkančią situaciją: susipažinai su vaikinu klube ar vakarėlyje, maloniai šnektelėjote ir prieš išeidamas jis šypsodamasis paprašė tavo numerio.

TAI PAT SKAITYK: kaip išsaugoti santykius per atstumą?

Esi vieniša, kodėl gi nepabandžius? Padiktuoji jam skaičiukus ir viltingai tą pačią akimirką pradedi laukti svarbiojo skambučio.

Praeina diena, dvi, netgi pradedi tikėti Holivudo filmuose reklamuojama "trijų dienų taisykle", kurios laikosi tie, kurie nenori pasirodyti desperatiški ir įkyrūs. Praeina savaitė. Tyla. Vaikinas pasirodė tikrai šaunus ir mielas, kas galėjo nutikti?

Jeigu norės - paskambins nedelsiant
Vaikinai - nekomplikuotai mąstantys padarai. Jeigu jie ko nors nori, tai to ir siekia. Vaikinas, kuriam į akį krito mergina, padarys viską, kad galėtų su ja bendrauti. Todėl gavęs numerį jis gali ir tą patį vakarą parašyti mielą neįpareigojančią žinutę. Tačiau jeigu pokalbio metu jis atrodė tavimi susidomėjęs, o skambučio niekaip nesulauki - ką gi, matyt jis puikus aktorius, sugebantis vaidinti susidomėjimą.

Tu - ne vienintelė išrinktoji
Tenka pripažinti, kad merginos vaikinams - geidžiamas grobis. Todėl jie nesirenka bet kurios, o nori pačios geriausios. Gali būti, kad tą vakarą jis paprašė ne tik tavo, bet ir dar keliolikos merginų numerių ir kažkuri iš tų merginų jam patiko labiau...

Mergina į sąrašą
Nuskambės kvailai, bet kai kurie vaikinai turi merginų sąrašus pagal skirtingas kategorijas. Tai gali būti merginos, su kuriomis linksma, merginos, kurios moka išklausyti arba merginos, kurios nesunkiai eis į lovą... Jauname amžiuje jie nori viską išbandyti ir nieko čia keisto, jei kartais vaikinai nori draugijos tik vienai nakčiai. Todėl gali būti, kad jam pasirodei linksma, lengvabūdiška ir jis tavo numerį saugo vienišam vakarui. Tavo pasirinkimas, eiti su tokiu sąrašų kūrėju toliau, ar ne.

Numeris - puiki proga pabėgti
Kartais vaikinai nemoka užbaigti pokalbio, ypač jei mergina pasirodė ne tokia jau ir žavinga. Paprašyti numerio - tai gražus atsisveikinimas. Gavęs numerį vaikinas kartu gauna ir leidimą pasišalinti, juk jei norės toliau bendrauti - paskambins. Na, o jei nepaskambino, tikrai nekyla klausimų "kodėl?".

Svarbiausia - jei jis tau neskambina, tau jo tikrai nereikia! Todėl geriau pabendrauk su draugėmis ar artimaisiais, užsiimk mylima veikla, o ne rymok prie telefono. Pasaulyje tikrai yra daug šaunesnių vaikinų, kurie ne tik kad paskambins, bet mokės ir deramai rodyti dėmesį!

Išimčių išimtis
Ne visi vaikinai - tik pasalūnai, norintys merginas suvilioti. Galbūt jis tikrai nuoširdžiai nedrįsta tau paskambinti, nes mano, kad šansų draugystei jis neturi. Protingiausia numeriais apsikeisti, nes tada tu įgausi šiek tiek kontrolės ir galėsi kritiniu atveju vaikinui parašyti pati. Nieko čia gėdingo, juk ne viduramžiuose gyvename, draugystei pradėti visi turi lygias teises. Jeigu tikrai manai, kad vaikinas iš prigimties nėra toks ryžtingas, imkis veiksmų. Kas gali žinoti, galbūt žengsi pirmą žingsnį į nuostabią draugystę!

Jei ir tave kankina koks gyvenimiškas klausimas, nesidrovėk ir rašyk love@panele.lt
Panele.lt ekspertai padės jį išspręsti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis