Jei su manim nemiegosi - palieku! Kodėl vaikinai tave spaudžia seksui?

Paaugliškos draugystės tik romantiškose komedijose atrodo gražios ir nekaltos. Iš tiesų šiandien jau ganėtinai jauname amžiuje porelės pradeda ne tik už rankučių laikytis.

TAI PAT SKAITYK: saugus ir tvarkingas manikiūras namie

Tiesa labai paprasta: ilgainiui net ir doriausias vaikinas tikėsis ne vien bučinių ir visą naktį trunkančių pašnekesių. Nieko čia keisto, ar tuo labiau blogo, tačiau merginos dažniausiai ne visuomet būna pasiruošę praėjus vos kelioms savaitėms nuo draugystės pradžios griūti į lovą.

Tačiau ar tikrai vaikinas gali tave palikti vien dėl to, kad su juo nemiegosi?

Komplikuotas laimikis
Vaikinai iš prigimties yra medžiotojai. Ir jei jau susimedžiojai stirną, tai juk ne vien dėl pasigėrėjimo, bet ir dėl tam tikros naudos. Kad ir koks romantiškas ir geros širdies vaikinas atrodo, merginą į lovą jis vis vien norės nusitempti. Ir jei po ilgų tiesioginių ar netiesioginių bandymų prieiti jie lieka atstumtas, ką gi, iš tokio grobio (tavęs) jam - jokios naudos.

Vyriškas ego
Keistas dalykas, tačiau vyrukai tik išorėje atrodo stiprūs ir nepalaužiami. Iš tiesų tereikia vienos mažos pastabėlės ir jie gali ne juokais susikrimsti! Todėl jei jis tau puoselėja šiltus jausmus, o tu nenori nieko intymaus, jis tavo elgesį traktuoja kaip atstūmimą ar net bodėjimąsi juo. Vaikinas gali pradėti galvoti, kad jam kažkas negerai, jei tu nenori su juo miegoti. Arba dar blogiau - jį laikai tik draugu...

Draugų spaudimas
Sakot, kad tik merginos mėgsta liežuvauti? Tikrai ne! Jei jau vaikinas sugeba apžavėti kokią karštą merginą, jis padarys viską, kad jo draugai žinotų visas smulkmenas. Vaikinams svarbi draugų nuomonė ir pavyzdys, ypač jauname amžiuje. Todėl jei visi jo draugai giriasi sekso pergalėmis, o jis tegali savo merginą pabučiuoti, ilgainiui tikrai nugalės visagaliai draugai, o ne jūsų meilė.

Lengvas laimikis
Draugystė be sekso - draugystė be ateities. Būtent taip dažniausiai mano vaikinai. Jiems seksas - savaime suprantamas reiškinys, būdas parodyti prieraišumą ir išreikšti jausmus. Ir jei jis ilgą laiką nemato jokių vilčių intymiems dalykėliams, gali būti, kad jo žvilgsnis pradės krypti į kitas, ne tokias užsispyrusias merginas. Juk kam stengtis, kai gali lengvai turėti?..


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis