Vaikinas slapčia žiūrinėja kitos merginos nuotraukas. Kodėl?

"Su vaikinu draugaujame jau keletą mėnesių, dar nė karto nesame susipykę. Labai džiaugiuosi gražiais santykiais, tačiau tai, kas įvyko prieš savaitę, man neduoda ramybės.


Buvau pas jį svečiuose. Vaikinas nuėjo į virtuvę pagaminti užkandžių, o aš likusi viena pastebėjau, kad jo kompiuteryje atverstas puslapis su nuotraukų albumu. Priėjusi arčiau pamačiau, kad tai - jo buvusios merginos nuotraukos. Nesusilaikiau ir peržiūrėjau jo naujausią naršymo istoriją. Galit tik įsivaizduoti, kaip jaučiausi, kai pamačiau, kad jis nevengia apžiūrėti savo eks merginos nuotraukų. Nieko nesakiusi išėjau namo ir vėliau pamelavau, kad turėjau padėti mamai.

Ar gali būti jog jis man neištikimas? Aš pažįstu jo buvusią merginą ir man jis ne kartą sakė, kad tarp jų nieko nebėra ir jam rūpiu tik aš. Tačiau tos nuotraukos niekaip manęs nepalieka, aš labai bijau sužinoti tiesą..."

Štai tokį laišką atsiuntė skaitytoja Greta (17). Skubame padėti, situacija tikrai ne iš lengvųjų!

Pirmiausia - auksinė taisyklė: tu neturi teisės be jo leidimo žiūrinėti, kas dedasi jo kompiuteryje! Ši taisyklė galioja visiems asmeniniams jo daiktams. Nesvarbu, kokių baimių turi ir kiek daug abejoji jo elgesiu, tačiau privalai gerbti jo privatumą. Vaikinai labai nemėgsta lapučių, kurios žūt būt nori viską žinoti. Todėl jokiu būdu neleisk jam suprasti, kaip sužinojai apie jo keistus poelgius, nes tavo šniukštinėjimui jokio pasiteisinimo nėra.

Kodėl jis apžiūrinėja jos nuotraukas? Žiūrėti nereiškia daryti. Galbūt vaikinui tiesiog įdomu, kaip laikosi jo buvusi draugė, o gal jis tiesiog paspaudė ant susijusios nuorodos, kuri ir atvedė jį būtent į buvusiosios nuotraukų albumą. Kol neturi jokių svaresnių įrodymų, nieku gyvu nekaltink jo nebūtais dalykais. Jeigu jis tau ne kartą sakė, jog tu jam - pati svarbiausia, privalai juo pasitikėti.

Merginos, kurios yra ramios dėl savo vaikinų ištikimybės niekuomet slapčia jų nepersekios ir neįtarinės. Todėl pagalvok, kodėl jūsų santykiams trūksta pasitikėjimo. Galbūt jis praeityje turėjo daug merginų ir tu bijai, kad būsi tik dar viena? Nepradėk aklai jo įtarinėti, geriau išsiaiškink nepasitikėjimo priežastį.

Tiesa yra paprasta: jei jis yra su tavimi, vadinasi jis ir nori būti su tavimi. Vaikinai - paprasti padarai, jie nemoka ilgai apsimetinėti, todėl jų neištikimybė dažniausiai greitai išaiškėja. Mažiau nerimauk dėl savo įsivaizduojamų baimių ir džiaukis vaikino dėmesiu. O jei jau tikrai negali dėl nerimo užmigti, pasakyk vaikinui visą tiesą. Išmintingas vaikinas tikrai turės kaip tokį elgesį paaiškinti.

Jei ir tave kankina koks gyvenimiškas klausimas, nesidrovėk ir rašyk love@panele.lt
Panele.lt ekspertai padės jį išspręsti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis