Skaitytoja klausia: įsimylėjau savo vaikino brolį. Ką daryti?(APKLAUSA)

Vasara įpusėjo, problemos prasidėjo... Būtent taip galim apibūdinti skaitytojos Kamilės(18) laišką. Ši mergina tikrai pasiklydo jausmuose!

TAI PAT SKAITYK: "Kvinta" dainuoja "I Need Your Love" koverį


"Turiu pripažinti, kad prisiviriau košės. Su vaikinu draugaujame jau dvejus metus, o aš pradedu jausti, jog įsimylėjau jo vyresnįjį brolį Adomą. Mano vaikinas, Lukas, šią vasarą pradėjo dirbti picerijoje, todėl pradėjome matytis ypač retai.

Su Adomu visada gerai sutarėme, bet pastaruoju metu pradėjome ypač daug laiko leisti kartu, jis atostogauja, todėl nuolat važiuojame prie ežero maudytis ar į sostinę pasižmonėti. Jis labai gražiai su manimi elgiasi, dovanoja daugybę dėmesio, kurio man stinga iš nuolat pavargusio ir abejingo Luko. Kai savaitgaliais su Luku susitinkam, jis man pasakoja, kaip nekenčia savo darbo ir laukia nesulaukia pirmosios algos.

O štai Adomas manimi nuolat rūpinasi, padeda, sako komplimentus, vakar netikėtai pasibučiavome jo automobilyje. Nežinau, ką aš tuomet galvojau, bet buvo labai gera... Jis man sakė, jog jam labai patinku, tačiau skaudinti brolio jis nenori. O ir Lukas pradeda kažką įtarinėti ir pyksta ant manęs. Kaip man pasielgti?"


Na ir painiava tavo gyvenime, Kamile! Tačiau situaciją dar galima greitai suvaldyti, tiesa, reikės daug ryžto. Iš tavo laiško galima spręsti, jog visus savo jausmus nori dovanoti tik vaikino broliui Adomui. Kodėl taip yra?

Taip, jis dėmesingas, rūpestingas, lepina tave, bet tavo aistrai yra ir kita priežastis. Jis - "uždraustas", todėl nekalti pasimatymai su juo tave ypatingai jaudina ir gerokai sutirština tavo jausmų spalvas. Tuo labiau, kad tavo vaikinas dabar turi rūpesčių ir negali viso savo laiko skirti tik tau.

Iš tavo laiško galima spręsti, jog esi šiek tiek egoistė, kuri nesupranta, jog Lukas nori per vasarą užsidirbti šiek tiek pinigų, o tu negali suvokti, kodėl jis nerymo prie tavo durų kaip šuniukas. Šią vietą tavo gyvenime užėmė vyresnis Adomas, kuris atostogauja ir nuobodžiauja, todėl nusprendė savo dienas praskaidrinti bendraudamas su jauna brolio mergina. Kas bus, kai atostogos baigsis? Adomas išvažiuos ir jūsų romaniukas pasibaigs net neprasidėjęs! Pagalvok, ar verta aukoti dviejų metų draugystę dėl vasaros nuotykio su vaikino broliu? Mes manome, jog tikrai ne.

Pasistenk būti atsakinga ir pabandyk suprasti Luką. Būk kantri, jis tikrai ras tau laiko, juk pirmasis darbas - tikras išbandymas! O nuo Adomo, kuris be sąžinės graužaties vilioja jaunesniojo brolio merginą, laikykis kuo atokiau. Žinom, jis beprotiškai tave traukia, tačiau tos kelios savaitės nuotykių tikrai nevertos tvirtos ir ilgalaikės draugystės. Jeigu trūksta ryžto, rimtai pakalbėk su Adomu ir pamatysi, kokie jo ketinimai. Garantuojame, jog jis jūsų santykius nori laikyti paslaptyje ir neieško nieko rimto. Ar tau to pakaks?

Jei ir tave kankina koks gyvenimiškas klausimas, nesidrovėk ir rašyk love@panele.lt
Panele.lt ekspertai padės jį išspręsti!Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis