TESTAS: ar vaikinas rodo intymias tavo nuotraukas savo draugams?

Mobilieji telefonai beveik spėjo tapti mūsų kūno dalimi. Be jų neinam ne tik iš namų, bet net ir į tualetą! O kokioms bendravimo reikmėms mes naudojam savo išmaniuosius žaisliukus? Pripažink, ne vien nekaltoms sms žinutėms ar skambučiams mamai...

TAI PAT SKAITYK: Viešą lesbiečių Lucy ir Kaelyn meilę apmoka fanai. Tyri jausmai ar prabangi reklama? (PAMATYK)

Pasirodo, daugelis merginų mėgsta savo intymias nuotraukas siųsti savo vaikinams ir taip kurstyti aistras. Tegul jis mato, kokia aš tobula, tegul meta visus darbus ir lekia su manimi susitikti! Taip, vaikinai juk myli akimis, jie tikrai neužpyks gavę šiek tiek nuogybių demonstruojančią nuotrauką.

O ar kada susimąstei, kas laukia tos nuotraukos, kai tu nuspaudi "Siųsti"? Vaikinai tikrai nelaiko jų giliai stalčiuje, o giriasi ir rodo jas draugams! Skamba neįtikėtinai? Skubam paaiškinti.

Vaikinus kartais užvaldo gyvuliški instinktai ir jie, norėdami pasirodyti, kokie šaunūs yra, nevengia draugams pademonstruoti savo laimikio - tavęs. Kuris gi vaikinas nesidžiaugtų turėdamas simpatišką merginą, kuri nesibodi savo kūno ir atrodo tobulai vilkėdama apatinius? Būtent tokį trofėjų jis ir trokšta rodyti draugams.

JAV vykdytoje apklausoje tyrėjai nustatė, kad egzistuoja tam tikri dėsniai, pagal kuriuos galima nuspėti vaikino draugų, kuriems buvo parodyta intymi merginos nuotrauka, skaičių. Kuo ilgiau draugauji, tuo daugiau vaikinas tave gerbia ir net pikantiškiausių tavo nuotraukų nerodys niekam. Tačiau jei susitikinėjate tik 2 savaites ir tu jau spėjai pademonstruoti daugiau, nei leistina, nenustebk sužinojus, kad tą nuotrauką matė net 12 vaikino draugų!

Sužinok, kiek vaikino draugų galėjo matyti tavo nuotrauką! Tiesa, tai tik - apytikslė formulė skirta linksmam pažaidimui, neverta manyti, kad rezultatas - neginčytinas.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis