TRAUMARAMA: košmariškas pasimatymas, kurio nelinkėčiau net priešei!(ATNAUJINTA)

Kiekvienos merginos gyvenime pasitaiko tokių situacijų, kur norisi skradžiai žemę prasmegti. Portale panele.lt kasdien ieškok pačių košmariškiausių gėdos istorijų - traumaramų!

TAI PAT SKAITYK: Kas nuskuto Miley Cyrus plaukus? Sužinok, kokie keistuoliai diktuoja trokštamiausias žvaigždžių madas

Naujausioje TRAUMARAMOS dalyje dalinamės labiausiai nepavykusių pasimatymų istorijomis. Tikime, kad tikrai turėsi ką papasakoti! Juk pasimatymuose gali įvykti įvairiausių netikėtumų: suplyšo suknelė, apipylei vaikiną sriuba, vaikinas pasirodė kaip tikras stuobrys ir atsisakė tave palydėti namo...

Štai skaitytoja Darija nuo šiol niekada nepasitikės vaikino siųstomis nuotraukomis:

"Važiavau į Kauną su drauge, ji susitiko su savo vaikinu, o aš su vaikinu, su kuriuo ruošiausi susitikti, bet bendravau tik savaitę. Nuotraukose jis atrodė gražus, simpatiškas, aukštas. Aš jo laukiau prie "Akropolio", bet neatėjo sutartu laiku, vėlavo. Kai pamačiau jį, netekau žado. Vaikinas buvo žemesnis už mane!  Man buvo gėda su juo vaikščioti, laukiau, kol baigsis tas košmaras... Aš vaikščiojau su juo Laisvės Alėjoje ir mačiau, kaip iš manęs juokėsi grupelė vaikinų. Po to susitikimo daugiau vienas kitam nieko nerašėme."

Turi gėdingesnę pasimatymo istoriją? Nekantraujame ją išgirsti! Užpildyk apačioje esančią formą, papasakok savo gėdingą nutikimą ir skaityk svetimus. Pasimokykim ir pasijuokim vieni iš kitų, juk gyvenimas be tokių įvykių būtų pilkas ir nuobodus...Smardusis aksesuaras

"Šios dienos aš laukiau visą savo gyvenimą. Mano simpatija pagaliau mane pakvietė į pasimatymą. Pasimatymas buvo parke, mes ilgai vaikščiojome romantiškai susikibę už rankų. Tuo metu pro mūsų galvas praskrido daugybė paukščių. Vienas paukštelis nusprendė palikti dovaną ant mano švarkelio peties.... Mano simpatija susigėdo ir pasimetė, tačiau po minutėlės tylos jis pradėjo garsiai juoktis, aš išraudau kaip burokas! Pro šalį ėję žmonės tai pat juokėsi pamatę mano naująjį "aksesuarą", o aš norėjau skradžiai žemę prasmegti..."Daugiau TRAUMARAMŲ rasi ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis