Kurortiniai romanai: kaip atpažinti širdžių ėdiką ir "nukabinti" karštuolį?

Ruošiesi atostogoms Lietuvos pajūryje, o gal kojas žadi įmerkti į Atlanto vandenyną? Kurortuose užmetus meškerę, gerbėjai kimba greičiau ir didesniais kiekiais, nors žuvienę virk. O štai grįžus namo, priešais nosį dažniausiai tilindžiuoja tuščias kabliukas.

TAI PAT SKAITYK: Dviratis - geriausias vasaros treniruoklis. Kaip sulieknėti minant pedalus?

Kad po vasaros nereikėtų siūti iš skausmo plyšusios širdies, padės vertinga turistės atmintinė apie dažniausiai kurortuose sutinkamų vaikinų tipus.

Kurortų bernus suskirstėme į penkis tipus: vietines žvaigždutes, aptarnaujantį personalą, likimo draugus turistus, milijonierius su amžiaus bagažu ir trenerius.

Kiekvieno tipo atstovai pasižymi išskirtinėmis charakterio ir išvaizdos savybėmis. Pavyzdžiui, vietinė žvaigždė turėtų pažinoti visus paplūdimio darbuotojus, o jo laisvalaikio pavydėtų bet kuris kitas tipas.

Jau aišku, kad bičas, dirbantis aptarnaujančio personalo srityje, atpažįstamas iš uniformos. Neapsigauk, nes tarp jų gali būti jaunučių studentų arba iki šiol pas tėvus ant paplūdimio kranto esančiame name gyvenančių 35 metų amžiaus diedų.

Jei sutiksi likimo draugą turistą, visai gali būti, kad su juo susiklijuosi amžiams. Tik nepulk stačia galva į kurortinį romaną, pirmiausia išsiaiškink, ar jūsų pomėgiai sutampa!

Milijonierių su amžiaus bagažu atpažinti visai nesunku: prabangūs drabužiai, geras automobilis, žilstelėję smilkiniai, raukšlių armonikėlės aplink akis... Gal gyvenimas susimetus su tokiu tipu ir taps panašus į rožinę svajonę, kurios trokšta kiekviena, tačiau žiūrėk, kad jis netaptų panašus į auksinį narvelį... Ar to tikrai norėtum?

Juos įsižiūri kas antra turistė, jų treniruotų kūnų pavydi bernai, o panos tiesiog alpsta. Taip, tai banglenčių, nardymo ar kito ekstremalaus sporto instruktorius. Gal žengiant pirmuosius žingsnius naujų pojūčių suteiksiančiame sporte ir patrauksi jo dėmesį, tačiau neskubėk pulti į glėbį – jis gali būti labai išlepintas...

O ką apie kurortinius romanus mano gatvėje sutikti praeiviai?


Kaip atskirti, kuris priklauso vienam ar kitam tipui? Kurių geriau pasisaugoti ir tuščiai nepuoselėti iliuzijų, o kurie gali ilgam pasiduoti tavo kerams? Ieškok rugpjūčio „Panelės“ ir surask visus tave dominančius atsakymus! „Panelę“ rasi visose artimiausiose prekybos vietose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis