Vaikino nuomonė: nepykit, bet storulės neturi šansų! (ATNAUJINTA)

Į panele.lt redakciją kasdien atkeliauja įvairiausių laiškų. Tačiau šis, siųstas skaitytojo Luko, mus pribloškė kaip niekas kitas. Lukas teigia, kad Lietuvos vaikinai myli tik lieknas manekenes, o stambesnėms panelėms vilčių nėra...

TAI PAT SKAITYK: 12 metų Willow Smith jau domisi lengvabūdiškais romanais (PAMATYK)

"Sveika visa panele.lt komanda. Rašau jums norėdamas papriekaištauti dėl dažno rašymo apie storas panas, kurios, neva, yra laimingos, pasitikinčios savimi ir gyvena laimingą gyvenimą. Parodykit jūs man realybėje tokią! Mano visos pažįstamos stambesnės merginos yra kompleksuotos, uždaros ir dėl to nesugeba susirasti vaikinų.

Aš niekada nežiūrėčiau į stambią merginą, mano draugai irgi. Mes daug sportuojame, kad atrodytume patraukliai, todėl norime, kad ir mūsų merginos prisižiūrėtų. Anoks čia malonumas eiti gatve su už save daugiau sveriančia panele! Žinau, kad nuskambės baisiai, bet vietoj to, kad guostumėt save, jog esat gražios vidumi, geriau padėkit traškučius ir bandeles į šoną ir eikit sportuoti.

Patikėkit manimi, absoliuti dauguma vaikinų renkasi tik lieknas merginas. Štai neseniai draugų vakarėlyje ir mane bandė "kabinti" viena stambuolė, tačiau aš jai iš karto atsakiau, kad nesivargintų. Ką ji sau mano? Su tokia galėtų draugauti tik toks pat apsileidėlis. Tačiau visos merginos nori pasitempusio ir raumeningo vaikino, nors pačios vaikščioja su nudribusiais pilvais ir storom kojom. Norit gero vaikino? Tirpdykit lašinius!"

Oho... Na ir pasakė! O kaip jums tokia nuomonė? Ar teko susidurti su panašia? Tikimės, kad atsiras vaikinų, kurie paneigs šį skaudų Luko laišką. Juk jausmai tikrai nematuojami kilogramais... Ar ne? Padiskutuokim!

Nori pasiūlyti temą panele.lt diskusijoms? Siųsk ją love@panele.lt ir išgirsk Lietuvos merginų nuomonę!

Skaitytoja Vidmantė atsiuntė Lukui laišką. Ar sutinkat su jos nuomone?

"Sveika, Panele.lt komanda. Aš Vidmantė. Perskaičiau skaitytojo Luko atsiųstą laišką ir norėčiau į jį atsakyti.

Na, Lukas drąsiai išrėžė tiesą. Apkūnios merginos nori gražių, sportuojančių vaikinų, tačiau pačios savęs neprisižiūri. Tokių merginų aš taip pat nesuprantu. Aš manau, kad žmogų sutinka pagal išvaizdą ir tik išlydi pagal protą. Taip, išvaizda yra svarbus aspektas mūsų gyvenime. Daug merginų, ant kurių pilvuko ar kojyčių yra lašinukų, laiko save storomis ir labai dėl to nerimauja, nepasitiki savimi ir kankina save nieko nevalgydamos. Aš pati buvau apkūni ir žinau tuos žmonių žvilgsnius, kurie tave teisia mintyse, o į akis sako, kad atrodai normaliai, nesijaudink ir panašias nesąmones, tačiau noriu kai ką pasakyti ir Lukui.

Lukai, ar pagalvojai, kad yra žmonių, kurie serga įvairiomis ligomis ir negali nemesti svorio. Galbūt jiems kažkas yra ir jie negali sportuoti. Jei tą merginą atstūmei su ja beveik nepabendravęs, tai manau labai suklydai, nes tu nieko apie ją nežinai. O jei ji yra didesnių dydžių modelis, kuris greitu metu išvyksta už vandenyno dėl savo modelio karjeros? Tuomet nebūtum jos atstūmęs? Vaikinai, jūs dažnai kritikuojate merginų formas, stilių ir dar velniai žino ką. Noriu pasakyt, kad pirmiau reikia nors tris minutes praleisti su tuo žmogumi, kuris atėjo ,,kabint" ir sužinot bent tris dalykus apie jį.

Taip pat noriu pasakyt, jog pati sportuoju, stengiuosi valgyt sveikai ir, kad nesu tokia jau apkūni, tačiau vaikino neturiu. Turbūt jūs, vaikinai, surandat daugiau nei vien figūros trūkumų ir atstumiat merginą, kai tik ji pasirodo šalia jūsų. Aš tikrai neturiu daugiau defektų, manau esu paprasta panelė. Patys taip pat nesate "Kenai"! O jei tau mergina patiks, kokios figūros ji bebūtų, gali kartu su ja sportuot ir pakeist jos lašinukus į raumenukus. Tačiau tik tuo atveju, jei mergina pati to norės. Daug merginų patiria mitybos sutrikimus, tai baisios ligos. O žmonės, kurie pasitiki savimi yra daug laimingesni. Turbūt pas pradėjai sportuot, kad atrodytum gražesnis, galbūt net pats buvai apkūnus. Jei taip, tai šaunu, kas susivokei laiku, bet galbūt žinai tą jausmą, kai tave atstumia dėl tavo išvaizdos. Kaip supratau, tu neturi merginos, tai galbūt tave taip pat švelniai atstumia, nes galbūt atrodai kvailas, gal per daug raumeningas, gal akys kreivos ar gal dar nepasportavęs iki tam tikro lygio. Taigi, pats nesi tobulybė."

Skaitytoja Gabrielė siunčia atsaką tiek Lukui, tiek Vidmantei:

Pati šiuo metu sportuoju labai intensyviai, domiuosi savo kūno tobulinimu ir iš tikrųjų labai nemėgstu apkūnių žmonių. Nesakau, kad jie blogi, kad jie neturi to taip madingo "vidinio grožio", tačiau man tie žmonės, ypač jaunos mergaitės, sveriančios daugiau nei 100kg ir apsitempusios 3 dydžiais per mažus džinsus susižavėjimo nekelia ir aš iš karto joms nustatau diagnozę: tinginės.

Vidmante, tu sakai kad nereikia žmonių teisti, nes jie gali sirgti kokia nors liga ar negali sportuoti. Nėra tokios ligos, kuri verstų valgyti riebų maistą. Paveldėti svorio mes negalime, galime tik paveldėti maitinimosi ir judėjimo įpročius iš savo gimdytojų, ar iš tų kurie mus augino.

Viskas priklauso nuo valios ir noro keistis. Žmogus iš savo kūno gali pasidaryti viską, ką tik nori, žinoma vieniems reikia didesnių pastangų kitiems mažesnių, bet visa tai priklauso nuo motyvacijos ir noro būti gražesne ne dėl kitų, o dėl savęs.

Lukai galiu pasakyti tau - nespjauk į vandenį, iš kurio pats gali gerti. Sakai, kad nori panelės, kuri prižiūrėtų, sportuotų nebūtų apkūni? Nežinau, kiek tau metų, bet aš iš savo patirties galiu pasakyti, kad visi normalūs vyrai visada į žmonas paima neišvaizdžias merginas. Jiems net jų riebaluoti plaukai netrukdo ir dažnai jos būna labai laimingos...

Dėl to nes nereikia galvoti ar gražiai šiandien atrodys savo vyrui ar jam patiks, jos negalvoja, ką sveikiau suvalgyti, ar gal krosą nubėgti, nes joms nerūpi - jos juk turi vyrą, vyras ją myli tokią, kokia ji yra, tai kam vargintis, ji džiaugiasi gyvenimu ir dažnai jokių kompleksu joje nesimato.

Na o tos, kurios pluša sporto salėse, ryte valgo avižinę košę ir stengiasi atrodyti visada puikiai dažnai lieka vienos. Nesakau, kad negauna dėmesio, dėmesio per akis, tačiau kas iš to kai į tave žiūri kaip į grobį, o dažnai net prieiti bijo, nes graži ir save prižiūrinti mergina visada asocijuojasi su žodžiu "pasikėlusi" ar "barakuda".

Esmė yra tame, kad vyrai nori gražių ir lieknų merginų, bet kažkodėl įsimyli putlias. Kodėl? Nes jos visada sočios, laimingos ir nezyziančios į ausis dėl poros priaugtų kilogramų. Todėl patariu kitą kartą susimąstyti, prieš darant tokius viešus pareiškimus. Ne tik daugybę merginų įskaudinai, bet ir pasirodei tikras kvailys."

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis