Šiuos 4 lietuviškus vardus turinčios merginoms saulė švies vis ryškiau - jos be galo sėkmingos

Lietuviški vardai - ypatingi. Jie ne tik mena laikus, kuomet protėviai vaikščiojo žeme, bet ir įrodo, jog vaikai, kuriems buvo suteikti lietuviški vardai, savo gimtinėje daug pasieks. Šį kartą apžvelgėme 4 lietuviškus merginų vardus bei jų reikšmes. Jei randi sąraše save, tau be galo pasisekė - tavo gyvenime saulė švies vis ryškiau ir ryškiau.

AUSTĖJA. Austėjos vardo reikšmė - ypatinga, mat vardas yra vedinys iš senovės lietuvių deivės Austėjos. Austėja buvo gėrio skleidėja, gamtos globėja ir visokeriopa pagalbininkė, todėl buvo aukštinama senovės gyventojų. Šiuolaikinė Austėja - tikras moteriškumo bei švelnumo įsikūnijimas. Retai kada rasime atžagarią, nekultūringą ir grubią Austėja. Pats vardas lemia, jog Austėjos skleidžia nepaprastą gerumo aurą, kuri žmones tiesiog traukte traukia. Austėjas aplinkiniai neretai laiko net per geromis - būdamos švelnios, pakančios, jos neretai netyčia į savo gyvenimą pritraukia nenusipelniusius jų gerumo žmones. Vis dėlto Austėjoms pasiseka sutikti ir tuos, kurie jas vertina bei gerbia. Austėjos gana anksti sukuria šeimą, gimdo vaikus, mat gyvenimo be šeimos židinio puoselėjimo neįsivaizduoja. Tai be galo švelnios būtybės, kurios daugelio gyvenimą nušviečia ryškia spalva.

Vienas iš lietuviškiausių vardų yra kilęs iš aukštaičių žodžio, kuris reiškia nendrė. Nendrės dažniausiai asocijuojamos su laibumu, kuklumu, dorovingumu. Šių savybių rinkinį savyje talpina ir Indrės, tačiau kartu tai be galo tvirtos asmenybės. Tai moteriškumo, švelnumo bei tvirtybės mišinys, kuris neabejotinai lydimas sėkmės. Indrės išsiskiria konkretumu, joms būdingas punktualumas, todėl dažniausiai yra vertinamos mokytojų, dėstytojų ir darbdavių. Turbūt ryškiausia sėkmė Indres lydės profesiniame kelyje - joms prognozuojamas ypatingas įvertinimas. Jos greitai ras savo profesinį kelią ir juo eis kantriai, mat yra užsispyrusios. Niekas joms nesukliudys pasiekti trokštamų tikslų, nors tokių bus, ir nemažai. Daugelis Indrėms pavydi charizmos, todėl stengiasi pakenkti, menkina. Vis dėlto jos stiprios ir gebančios atlaikyti kritiką.

Nors Ramintos vardas reiškia ramybę bei harmoniją, iš tiesų Ramintos spinduliuoja gyvybingumu bei energija. Nors Ramintos iš pažiūros atrodo be galo ramios, iš tiesų savyje slepia tikras pašėlusias sielos. Tai energijos bombos, kurios negali be veiksmo. Tiesa, vertina ir ramų poilsį, joms patinka buvimas su savimi, dvasios ramybės atradimas. Ramintos - traukiančios akį merginos. Likimas joms lėmė ryškią išvaizdą, išlavintą stiliaus pojūtį bei nepaprastą šarmą. Kai jos pasirodo viešumoje, visi į jas suka žvilgsnį, nesvarbu, jog jos nėra pasaulinio lygio modeliai. Ramintas įkvepia bendravimas, buvimas su žmonėmis, komunikacija, jos pasisemia iš kitų žmonių žinių. Kartu yra jausmingos, neįsivaizduoja gyvenimo be romantikos. Tai unikalios asmenybės, kurias myli žmonės ir trokšta jų dėmesio.

Vaidos - tvirtos, valingos merginos, mat jų vardo kilmė kilusi iš vyriško vardo Vaidotas. Beveik visos Vaidos, kurios vaikšto žeme, yra skrupulingos, turinčios tvirtas pozicijas ir be galo protingos. Jos išsiskiria unikaliu būdu, mat moka pakovoti už save ir savo artimuosius. Tai nėra jautruolės, verkšlenančios dėl kiekvieno menkniekio. Vaidos išsiskiria gebėjimu greitai reaguoti į iškilusias situacijas, geba gana greitai priimti sprendimus, todėl kuo puikiausiai sutaria su racionaliaisiais vaikinais. Vaikų draugų jos turi kone daugiau nei draugių! Vaidos taip pat išsiskiria guviu protu, todėl apgauti jas sunkoka. Greičiau... jos tai padarys už jus, mat yra be galo sumanios.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis