Tavo savybės, kurių vaikinai nemėgsta, bet bijo kritikuoti

Ar norėtum turėtum minčių skaitymo galią? Įsivaizduok, žinotum viską, ką tau patinkantis vaikinas apie tave galvoja! Gaila, bet kad ir kokią puikią intuiciją turim, skaityti jų minčių vis dar nemokam. O kokių dalykų vaikinai mums niekada neatskleis?

ČIA. Jeigu vis dar manai, kad tokiu būdu pelnysi sau vaikino prielankumą, kviečiame dar kartą prisiminti, kad amžinai verkšlenančių nemėgsta niekas. Jei vaikinas su tavimi draugauja, tu jam esi pati gražiausia. O jei kasdien jam kartosi, kad esi stora, negraži, neįdomi ir kvaila, gali būti, kad ir jis pradės taip galvoti!

5. Nors giriam seksualius drabužėlius, negalim atsilaikyti prieš subtilią klasikinę suknelę.
Vaikinai varvina seilė į trumpučius tavo šortus, seksualią palaidinę ar mini sijoną? Tai natūralu, juk vos vos pridengtas kūnas kaip niekas kitas jiems kaitina kraują. Tačiau už viską labiau vaikiną nuginkluoja elegantiška klasikinė suknelė, panaši į tokias, kuriomis apsivilkus žygiuojama raudonuoju kilimu. Tokia suknelė - grožio, proto, manierų ir charizmos harmonijos simbolis. Ją grakščiai dėvinti mergina spinduliuoja pasitikėjimą savimi ir žino savo vertę. Vaikinus tai varo iš proto!

6. Mes irgi norim komplimentų!
Komplimentai turėtų būti abipusis gestas, o ne tik liaupsės tau. Vaikinai - lygiai tokie patys gyvi žmonės, kuriems reikia meilės, užuojautos, paskatinimo ir, žinoma, komplimentų. Nereikia jų aklai girti, tiesiog jei tau patinka vaikino šukuosena, drabužiai, pasakytas juokelis ar išrinktas filmas - netylėk, paglostysi vaikinui savimeilę ir užsidirbsi geros merginos taškų!

7. Mėgstam medžioklę, tačiau nenorim neįveikiamų išbandymų
Nenustebsi išgirdusi, kad vaikinai - tikri medžiotojai. Trokštamiausiu jų grobiu tampa nepasiekiamos, išdidžios ir savo vertę žinančios merginos. Tačiau ar koks medžiotojas eitų į mišką, jei žinotų, kad niekada nepavyks sumedžioti trokštamo gyvūno? Lygiai taip mano ir vaikinai. Jei po kurio laiko intensyvaus dėmesio rodymo mergina nerodo net menkiausio susidomėjimo, vaikinas nuleis rankas ir eis ieškoti naujo grobio. Brangink save, bet netapk "Misija Neįmanoma"!

8. Pasitikėk savimi
Nesvarbu, kokią figūrą ar kokio ilgio plaukus turėsi, pats gražiausias tavo bruožas - pasitikėjimas savimi. Mergina, gebanti maskuoti savo trūkumus ir pabrėžti privalumus yra tikra svajonė. Jeigu nerimauji dėl papildomų kilogramų, ar kelių spuogelių ant veido, kovok su jais, tačiau neverkšlenk kiekvienam sutiktam žmogui. Nors vaikinai sako, kad jiems patinka ramios merginos, tačiau giliai širdyje kiekvienas nori šalia savęs turėti stiprią asmenybę su tvirta nuomone. Išmok mylėti ir gerbti save, o ne lauk, kol tave pradės globoti super herojus. Juk jie egzistuoja tik filmuose, o tu gyveni realiame pasaulyje, kuriame tenka už save pačiai pakovoti!

Nors vaikinai nelinkę atvirauti, bet koks krūtų dydis jiems labiausiai patinka, atskleidė nedvejodami! Vaikinų nuomonę apie merginų apvalumus skaityk ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis