Kaip priversti vaikiną tave įsimylėti?

Kartais atrodo, kad vaikinas tau rodo dėmesį, maloniai elgiasi, tačiau iš draugystės zonos niekaip nepavyksta išeiti. Gali būti, kad tiesiog nežinai mažų gudrybių, kaip priversti vaikiną tave įsimylėti!

Sakoma, kad meilė akla ir per prievartą mylimas nebūsi. Tačiau mokslininkai patvirtina: tam tikri biologiniai dalykai lemia, kodėl dėl vienų žmonių pametame galvą, o į kitus net nenorime pažvelgti. Sužinok, kokie veiksmai laimės tau vaikino simpatiją!

Žvilgsnis

Įsimylėjėliams nereikia nei valgyt, nei gerti, tik vienas kitam į akis žiūrėti. JAV mokslininkai išsiaiškino, kad įsimylėjusios poros bendraudamos net 75% laiko praleidžia žiūrėdami vienas kitam į akis. Todėl kai kitą kartą sutiksi savo simpatiją, nenuleisk nuo jo akių. Jam sugrįš prisiminimai apie paskutinį kartą, kai buvo įsimylėjęs, ir jo organizmas ims išskirti elementą, kuris ir lemia, ar jaučiamės įsimylėję, ar ne. Tikras meilės eliksyras! Tai pat labai svarbu akių vyzdžiai: kuo jie didesni, tuo asmuo mums atrodo patrauklesnis. Stenkis su simpatija bendrauti prie pritemdytos šviesos, taip išsiplės vyzdžiai.

Pabūk princese

Vaikinui už viską svarbiau yra asistuoti. Todėl neužmiršk sureikšminti net mažiausios jo padarytos paslaugos tau. Kai įsimylime, norime dėl savo mylimojo stengtis, todėl jei nuolat leisi vaikinui tau padėti ir asistuoti, ilgainiui jis pradės jausti, kad tu jam patinki. Juk labiausiai stengiamės tik dėl mylimųjų!

Stebėk taikinį

Tyrimai rodo, kad įsimylėję poros rečiau linkę atitraukti žvilgsnį vienas nuo kito, net jei įsiterpiama į jų pokalbį. Panaudok šią gudrybę savo naudai: kai kalbėsiesi su simpatija ir kas nors jūsų pokalbį sutrikdys, lėtai ir nenoromis nusuk nuo jo akis, lyg tavo žvilgsnis būtų panašus į karamelinį saldainį, bet tuoj pat vėl pradėk į jį žiūrėti. Taip apgausi savo simpatijos smegenis ir jis manys, kad tarp jūsų tikrai kažkas dedasi.

Iš pradžių būk arti, o vėliau tapk nepasiekiama

Pažinties pradžioje vaidinti išdidžią karalienę - prastas sprendimas. Verčiau elkis draugiškai, nuolat rask progų būti šalia tau patinkančio vaikino, stenkis jį "prisijaukinti". Ir kai tik pajusi, kad jis tau šį tą pradeda jausti, dink iš akiračio. Leisk jam tavęs siekti, ieškoti, nes tokiu elgesiu sukėlei jam trūkumo pojūtį, vaikinas jaučiasi, kad nori to, ko negali turėti. Štai čia gali būti nepasiekiama ir diktuoti taisykles. Vaikinai dėl to eina iš proto...

O kaip elgtis, kad vaikinas iš draugo taptų mylimuoju? Skaityk ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis