"SEXODROMAS": geriausi savaitės klausimai ir atsakymai(UŽDUOK KLAUSIMĄ)

Mūsų psichologė Justina kasdien atsakinėja į jūsų, mūsų mielosios skaitytojos, klausimus. Vaikinai, santykiai, mokslų bėdos - mūsų patarėja randa sprendimus net ir sudėtingiausiose situacijose!

Jūsų dėmesiui - įdomiausi savaitės "Sexodromo" rubrikos klausimai ir atsakymai. O ko Justinos paklausi tu?

Klausinėtoja
Gali nuskambėti kiek kvailai ar arogantiškai, bet tikrai esu simpatiška panelė, pasitikiu savimi, tačiau niekada nesu turėjusi vaikino. Kiekvieną kartą būnant su vaikinu man baisu ir nejauku sukurti tą intymią atmosferą. Galvojau, kad tiesiog reikia daugiau laiko pabendrauti, bet dauguma vaikinų yra labai nekantrūs.
Atsakymas: Nors tu sakai, kad esi pasitikinti savimi, panašu, kad taip yra ne visose situacijose. Santykiuose su vaikinais pasitikėjimo šiek tiek trūksta. Bet tai yra visiškai normalu, nes turi mažai patirties su jais. Kai sutiksi tinkamą vaikiną tikėtina, kad sugebėsi įveikti tą intymumo baimę, be to tas, kuriam tu išties labai patiksi, bus kantresnis.

Austėja
Aš jau pilnametė, tačiau vis dar esu nekalta. Kartais jaučiu draugų spaudimą, nes visi jie jau seniai atsisveikinę su savo nekaltybe. Todėl kartais imu save graužti, jog man kažkas negerai. Tačiau vos pagalvojus apie "tai", mane ima panika. Ką daryti? Laukti tinkamo momento ar paskubėti?
Atsakymas: Žinoma, sulauk tinkamo momento, kai būsi pasiruošusi. Paskubėjusi gali imti save graužti žymiai labiau nei dabar. Be to, tikrai neturėtum gėdytis, kad esi nekalta, tai visiškai normalu.

Toma
Draugauju su vaikinu, kurį labai myliu. Abu vis dažniau užsimename apie pirmąjį kartą, tačiau aš jaučiuosi daug apie "tai" nežinanti. Gal yra kažkokių dalykų, kuriuos privalau sužinoti prieš pirmąjį kartą?
Atsakymas: Kiekvienos merginos patirtis būna gana skirtinga. Svarbiausia, kad šiam žingsniui tu būtum tikrai pasiruošusi, o ne tiesiog pasidavusi aplinkos įtakai.

Kamilė
Su man patinkančiu vaikinu lankome tą patį sporto klubą, tačiau jam neužtenka susitikimų sportuojant, jis nori susitikti ir vėlai vakare, kartais naktį. Matau, kad jis manęs geidžia, nors bendrauja su manimi maloniai. Ar gali būti, kad aš jam įdomi tik todėl, kad jis nori su manimi permiegoti? Gal jo tiesiai šviesiai paklausti?
Atsakymas: Manau, to klausti neverta, nes tikimybė, kad išgirsi tiesą yra menka. Be to atsakymas gali dar labiau tave ,,supainioti‘‘. Tikrieji vaikino kėslai paaiškės laikui bėgant. Jei tu jam rūpi tik dėl sekso, tai tikėtina, kad to dar kurį laiką jo negavęs dings. Kitu atveju, jis sieks tavęs ilgiau. Šioje situacijoje tu turėtum neprarasti proto ir nesielgti taip, kaip nenori ir kas prieštarauja tavo įsitikinimams.

Lina
Man patinka vienas vaikinas, jam aš taip pat patinku. Tačiau jis nenori pradėti draugystės, sako, kad tikrai mane įskaudins, nes po to, kai jį paliko pirmoji mergina, nesugeba nieko pamilti. Kaip man elgtis?
Atsakymas: Bendrauti su juo tu gali, tačiau didelių lūkesčių šio vaikino atžvilgiu neturėk. Žinoma, gyvenimas nenuspėjamas, gali būti visaip, tačiau kuo tavo lūkesčiai bus mažesni, tuo nusivylimas, jeigu nieko su vaikinu neišeis, bus menkesnis.

Kamuoja bėdos? Klausk Justinos patarimo ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis