Skaitytoja klausia: "Man 21, o atrodau kaip paauglė! Ką daryti?"

Jaunystės kultas valdo pasaulį, tačiau atsiranda ir tokių, kurios nori atrodyti vyresnės. Studentė Laura - viena tokių.

ČIA.

Drabužiai

Metas lįsti lauk iš "treningų"! Palik juos treniruotėms, o kasdienai pasidairyk labiau moteriškumą pabrėžiančių drabužių. Aukštakulniai - suaugusios merginos atributas. Todėl pradėk mokytis vaikščioti avėdama kad ir patį žemiausią kulną turinčius batelius. Jie iškart suteiks tavo siluetui ir eisenai grakštumo. Venk timpių, didelių bliuzonų, tiesaus kirpimo džinsų ir marškinėlių su animacinių filmų herojais. Verčiau investuok į tobulai tau tinkančius siauručius džinsus, keletą laisvalaikio tipo švarkelių ir subtilių palaidinių. Trūksta idėjų? Ieškok jų ČIA!

Šukuosena

Stilinga ir tvarkingai atrodanti šukuosena iškart suteiks tau savimi pasitikinčios ir seniai nebelengvabūdiškos merginos įvaizdį. Todėl nepagailėk santaupų ir drąsos vizitui į gerą grožio saloną. Ten esantys meistrai padės tau susikurti naują šukuoseną, kurią galėsi prižiūrėti pati. Tau puikiai tiks griežtos, smakro liniją pabrėžiančios šukuosenos. Spalvos - tik subtilios. Venk dažymo sruogelėmis ar kelių tonų dažymo, taip atrodysi kaip eksperimentuojanti paauglė.

Liemenėlė

Sakai, kad trūksta moteriškų apvalumų? Tuomet tu nežinai, kas yra krūtinę formuojanti "push-up" tipo liemenėlė. Ji - tikras išsigelbėjimas visoms mažą krūtinę turinčioms merginoms! Jos pagalba subtiliai paryškinsi savo biustą ir suteiksi siluetui proporcijos. Kaip išsirinkti tinkamiausią liemenėlę skaityk ČIA.

Pasitikėjimas savimi

Net ir gudriausi išvaizdos tobulinimo triukai nepadės tau atrodyti vyresnei, jei nepasitikėsi savimi. Privalai išmokti save mylėti tokią, kokia esi. Pagalvok, kiek merginų laikosi dietų, kad turėtų tavo figūrą? O kas gi nesvajoja apie lygų veidelį... Didžiuokis savo privalumais, išmok išmintingai slėpti trūkumus, o svarbiausia - rūpinkis savo asmenybės, o ne išorine branda. Ateis laikas, kai visos draugės trokš atjaunėti, o tu galėsi didžiuotis savo puikia išvaizda ir gerbėjų dėmesiu. Aukštyn nosį!

Jei ir tave kankina koks gyvenimiškas klausimas, nesidrovėk ir rašyk love@panele.lt
Panele.lt ekspertai padės jį išspręsti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis