Nebemyliu: ar jau verta skirtis su vaikinu?(SUŽINOK)

Ar dar prisimeni tuos pirmuosius pasimatymus, drugelius pilve, nedrąsius bučinius, naktinius pasivaikščiojimus ir kasdieninę romantiką?

Naujos draugystės pradžia - pati gražiausia. Skraidai padebesiais, tavo vaikinas atrodo pats gražiausias, mieliausias, dėmesingiausias... O kaip yra dabar? Vos susitikę pykstatės, niekaip negalite susitarti net dėl paprasčiausių dalykų ir vis pagauni save svarstančią, kad gal jau atėjo metas judviem skirtis. O kokie ženklai iš tiesų rodo, kad jau metas sukti skirtingais keliais?

1. Nuobodu!
Nereikia tikėtis, kad ilgai trunkanti draugystė stebins kiekvieną dieną. Tačiau jei nuolat būdama su savo vaikinu jauti, kad tau paprasčiausiai nuobodu, o jis nerodo iniciatyvos užsiimti jokia įdomia veikla, metas pasvarstyti, kodėl tu su juo apskritai draugauji.

2. Nebenori jam skambinti
Anksčiau iš rankų nepaleisdavai savo mobiliojo telefono, kad galėtum nuolat rašyti mylimajam žinutes, o dabar tiesiog atsidūsti, kai matai jo skambutį ekrane? Pripažink, kiek kartų nekėlei ragelio žinodama, kad sugebėsit susipykti net kalbėdami telefonu...

3. Pavydi savo vienišoms draugėms
Nebeatsimeni, kada paskutinį kartą iš naktinio klubo grįžai paryčiais, šventei draugės gimtadienį išskirtinai mergaičių draugijoje ar paprasčiausiai aptarinėjai simpatiškus vaikinus? Miršti iš pavydo pamačiusi draugių nuotraukas iš siautulingų vakarėlių, o pati vakarus leidi prie televizoriaus su savo vaikinu? Pagalvok, ar tikrai esi laiminga!

4. Tave nervina viskas, ką jis daro
Pastebėjai, kad vaikino savybės, kurios anksčiau atrodė žavios, dabar tave nervina? Viskas, ką jis sako, kokios muzikos klauso, kaip valgo ar bendrauja su draugais varo tave iš proto. Kam būti su tuo, kurio kiekvienas žingsnis suteikia tau neigiamas emocijas?

5. Vaikinas tavęs nebetraukia
Nenori su juo bučiuotis, vaikščioti susikibus rankomis, o ką jau kalbėti apie kitus intymumus! Vis ieškai trūkumų jo išvaizdoje ir pradedi suvokti, kad ne toks jis gražus ar karštas kaip galvojai prieš kurį laiką.

6. Dairaisi į kitus vaikinus
Matai juos visur: gatvėje, troleibuse, mokslo įstaigoje ir net prie kasos parduotuvėje. Atrodo, kad mieste netikėtai atsirado daugybė žavių vaikinų su dar žavesnėmis šypsenomis. Norėtum jiems nusišypsoti atgal, tačiau nenori atrodyti lengvabūdė, juk turi vaikiną! Tačiau jei noras flirtuoti su svetimais stipresnis už jausmus savo vaikinui, pati supranti, kaip turi elgtis.

7. Ne kartą pagalvojai apie skyrybas
Nenori pripažinti, bet ne kartą svarstei apie galimybę skirtis. Ypač, kai graudžiai liejai ašaras po ginčo su vaikinu ar nusivylei jo poelgiais. Skyrybos - sudėtingas ir nemalonus sprendimas, todėl neskubėk jo priimti atvirai nepasikalbėjusi su vaikinu. Gali būti, kad tiesiog abu esate pavargę ir jūsų santykiams tereikia naujų vėjų. Tačiau jei visa širdimi jauti, kad tau be jo bus geriau, ką gi, atėjo metas skirtis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis