Ko nori vaikinai? Savybės, kuriomis užkariausi visų širdis(SUŽINOK)

Jeigu paklaustum bet kurio gatvėje sutikto vaikino, kokios merginų savybės jį žavi, jis nesuabejojęs atsakytų, kai tai - grožis, protas, nuoširdumas ir atlaidumas.

Tačiau ar tai viskas, ko jiems reikia? Pasirodo, yra dalykų, kurių vaikinai ieško kiekvienoje merginoje, tačiau garsiai apie tai nekalba. Taigi, ko jie iš tiesų nori?

1. Aiškumas ir paprastumas
Daugybė nesutarimų tarp vaikinų ir merginų kyla todėl, kad merginos kalba užuominomis, kurių vaikinai nesupranta. Vaikinai linkę savo mintis dėstyti aiškiai ir argumentuotai, tuo tarpu merginos mėgsta kai kuriuos dalykus nutylėti ir nori, kad mylimieji jas suprastų iš pusės žodžio. Jeigu nori tvirtos draugystės, teks išmokti pasakyti, ką galvoji ir ko nori, kitaip vaikinas nesupras, kodėl esi nepatenkinta.

2. Nekaltas melas - nieko blogo
Jeigu nenori, kad tau meluotų, pati būk nuoširdi ir atvira. Tačiau kartais būna tokių situacijų, kurias išgelbėti gali tik nekaltas melas. Kad ir kaip vaikinas vertina tavo sąžiningumą, yra dalykų, kurių jam nevalia žinoti. Jeigu esi pakviesta vakarienės į jo namus, o jo mamos ruoštas maistas tau nepatiko, vaikinui juk nebūtina to žinoti. Žinoma, nereikia vaidinti, kad skanesnės vakarienės nesi valgiusi, bet rodyti nepasitenkinimo ir laidyti neigiamus komentarus tikrai nebūtina.

3. Mokėjimas išvengti kvailų nesutarimų
Dažnas vaikinas be kovos nepasiduoda. Nesvarbu, ar ginčijatės dėl filmo, kurį verta pamatyti kine, ar pažado, kurį jis pamiršo įvykdyti. Turėti ir ginti savo nuomonę - šaunu, tačiau atmink, kad ne visi ginčai verti visų tavo jėgų ar net draugystės. Nesutarimus galima palyginti su sniego gniūžte: riedėdama ji virsta į didžiulį sniego kamuolį, lygiai taip mažas ginčas gali pavirsti į tikrą emocijų audrą. Todėl suprask vaikino būdą ir užbėk įvykiams už akių. Negriauk draugystės dėl kvailų principų!

4. Gerbk jo hobius
Nesvarbu, ar tavo vaikinas - sporto aistruolis, video žaidimų fanas ar užkietėjęs keliautojas. Išmok gerbti jo hobius ir parodyk jam, kad tau įdomi jo veikla. Juk ir pati nori, kad vaikinas domėtųsi tuo, kuo tu gyveni, tai kodėl gi nepasistengus dėl jo? Pasisiūlyk palydėti jį į treniruotę ar paprašyk pamokyti žaisti sudėtingą kompiuterinį žaidimą. Užsidirbsi daugybę nuostabiausios merginos taškų!

5. Sugebėjimas išlaikyti atstumą
Kai įsimylime, norime su tuo žmogumi praleisti kiekvieną minutę. Ir nesvarbu, jei negalime būti šalia jų, tuomet rodome dėmesį žinutėmis, skambučiais, dovanomis ir kitais menkniekiais. Tačiau ilgainiui mūsų prisirišimas vaikinus gali pradėti gąsdinti. Taip, jiems tu labai svarbi, bet tai nereiškia, kad visas jo pasaulis pradėjo suktis tik aplink tave. Todėl jei vaikinas nori pabūti su draugais, šeima ar tiesiog vienas, tai nereiškia, kad tu jam neberūpi. Suprask jo norą ir tapsi dar labiau vertinama!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis