Štai tie 6 pagrindiniai dalykai, kurių netoleruos net pakančiausias vaikinas

Net ir pačiam kantriausiam, geraširdingiausiam vaikinui gali išsekti kantrybė, kuomet mergina elgiasi netinkamai. Apkalbinėja, pernelyg giriasi, keiksnoja buvusį ar kompleksuoja dėl kiekvieno menkniekio. Net didžiausia meilė gali išblėsti...

Pasitikėjimo savimi perteklius

Mokslininkų atliktas tyrimas parodė, kad pagyrūniškumu pasižymintys žmonės nesuvokia neigiamos reakcijos, kurios sulaukia iš kitų, masto. Net jei manote, kad jūsų deklaruojamas nuostabumas skirtas vyrams pritraukti, privalote suprasti, kad milžiniškas ego liudija apie narcisizmą ir iš tiesų yra klaidinga taktika.

Tikslų ir ambicijų nebuvimas

Nėra malonu klausytis žmogaus, pasakojančio apie tai, koks pasimetęs jis jaučiasi, jei nėra plano, kaip ketinama iš šios duobės išbristi. Maža to, jei atrodo, kad nežinote, ko norite iš gyvenimo, galite atrodyti kaip nestabili asmenybė.

Nors vyrui iš tikrųjų malonu kartais jausti savo reikalingumą, vis tik jis tikrai nenori tapti nuolatiniu gelbėtoju dėl jūsų išėjimų iš darbo virtinių ir panašių problemų.

Buvusiojo keiksnojimas

Galbūt manote, kad blogais žodžiais atsiliepdamos apie buvusį partnerį pokalbio su naujuoju širdies draugu metu elgiatės teisingai, tačiau toks negatyvo kupinas elgesys iš tikrųjų kenkia jūsų pačios įvaizdžiui. Nors taip galimai elgiatės norėdamos parodyti, kad naujasis širdies draugas kur kas geresnis nei ankstesnis ir kad jis neturėtų nerimauti dėl jūsų praeities, nuolatinis buvusiojo kritikavimas nėra malonus ar patrauklus elgesio pavyzdys. Galiausiai toks jūsų elgesys ne tik rodo, kad esate pagiežinga ir nesubrendusi asmenybė, bet dar ir leidžia suprasti, kad tiek daug kalbėdamos apie buvusįjį akivaizdžiai vis dar puoselėjate jausmus jam.

Mokslininkai atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad vyrai moteris vertina kaip mažiau fiziškai patrauklias, jei jų asmenybės tipas persmelktas negatyvo. Kitaip tariant, moters požiūris į tam tikrus dalykus gali atlikti lemiamą vaidmenį ir paskatinti vaikiną nutraukti santykius, net jei visi kiti aspektai yra geri. Tenka pripažinti, kad šie faktai neišvengiamai priverčia susimąstyti. Taigi užuot nerimavusios dėl drabužių ir makiažo į prioritetinę vietą iškelkite būtinybę rodyti mažiau pesimistiškumo ir formuokite optimistiškesnį įvaizdį, jei norite atrodyti patrauklesnė.

Pora
Pora
Shutterstock

Kandus elgesys su kitomis merginomis

Svarbu aiškiai dalintis savo mintimis ir išreikšti savo pozicijas, jei atsiduriate situacijoje, kai, atrodo, jus bando menkinti. Kitaip tariant, labai nepatraukliai atrodo atvejai, kai mergina akivaizdžiai linkusi kurti dramatiškas situacijas ir elgtis su kitais žmonėmis nekorektiškai.

Galbūt jums atrodo, kad vienokioje ar kitokioje situacijoje kačių peštynių išvengti nepavyks, tačiau taip manydamos neabejotinai rizikuojate pasirodyti kaip ribota ir nebrandi asmenybė. Egzistuoja milžiniškas skirtumas tarp nebrandžios merginos ir emociškai stabilios moters elgesio. Vyras neabejotinai šį skirtumą pastebės ir vertins atitinkamai.

Kompleksai. Mūsų kompleksai dėl išvaizdos tiesiog veda vaikinus iš proto! Jei visuomet esame apie save blogos nuomonės, tai ką jau kalbėti, kokia yra kitų žmonių nuomonė apie mus? Nuolat savo išvaizda besiskundžiančios panelės ne tik erzina, bet verčia jų gailėtis. Vaikinams patinka savimi pasitikinčios ir nebijančios pasijuokti iš savęs merginos. Tokios turėtume būti ne dėl vaikinų, o pirmiausia pačios dėl savęs. Juk lygiai taip pat, kaip mes matome save, mato ir aplinkiniai.

Pavydas. Mes, panelės, esame gana akylos ir neretai spėjame užbėgti pirmiesiems kitų merginų flirto su mūsų vaikinais ženklams, tačiau kartais tai gali virsti manija. Jei nuolat vaikiną seksi akimis, kai šis pasisveikins su kita mergina, o jam pasisveikinus pulsi tardyti jį, jis tikrai nesijaus gerai. Kita vertus, jei jauti, jog į jūsų frontą braunasi kita mergina, būk pasiruošusi viskam.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis