Nustatyta, koks veido bruožas padės atpažinti mergišių(SUŽINOK)

Kai įsižiūrim naują vaikiną, jis atrodo pats gražiausias, tobuliausias, protingiausias ir dėmesingiausias. Taip juo susižavime, kad nepastebime jokių trūkumų!

Į ką pirmiausiai atkreipi dėmesį, pastebėjusi simpatišką vaikiną? Akis, lūpas, plaukus, figūrą, ūgį? Kitą kartą būtinai atkreipk dėmesį ir į jo veido formą. Kodėl? O gi ji išduos, ar verta vaikinu pasitikėti!

Kalifornijos universiteto profesoriai vakar pristatė tyrimą, kurio rezultatai tikrai pravers ne vienai merginai. Mokslininkai nustatė, kad platų veidą turintys vyrai yra labiau linkę į agresiją, savanaudiškumą ir neištikimybę!

Tokie vaikinai turi gebėjimą savo būdo savybes perduoti ir aplinkui esantiems. Nustatyta, kad su plačiaveidžiais bendraujantys žmonės pradeda priiminėti savanaudiškus sprendimus ir elgtis agresyviai, nors paprastai jie nebūtų taip elgęsi.

Tačiau tyrimas tai pat įrodė, kad platų veidą turintys vyrai sugebėjo geriau tvarkyti finansinius reikalus bei priiminėti sprendimus, kuo negalėjo pasižymėti tyrime dalyvavę pailgo veido formos savininkai.


Leonardo Dicaprio ir Ryan Gosling. AP/Scanpix ir SIPA/Scanpix nuotraukos

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis