Tau skirtas siaubo filmas pagal gimimo mėnesį: suteiks tokių aštrių pojūčių, jog naktį neužmigsi (VIDEO)

Tavo skonį filmams gali nusakyti ne tik Zodiakas. Gimimo mėnuo taip pat svarbus faktorius renkantis kino juostas. Dievini siaubo filmus? Tuomet radusi savo gimimo mėnesį žvilgtelėk, koks filmas tau sukeltų aštriausius ir labiausiai įsimenančius pojūčius.

SAUSIS. Esi tradicinio siaubo gerbėja - tave kraupti verčia senos istorijos, perkeltos į šiuolaikinius laikus. Tikrai patiks „Anabelė“. Tai siaubo filmas, bandantis pakartoti „Išvarymo“ sėkmę. Deja, šįkart tai vyksta ne itin sėkmingai, tačiau juokinga irgi nebus. Geras vyrukas Džonas savo mylimajai Mijai nusprendžia padovanoti išskirtinę dovaną. Mija kolekcionuoja lėles ir Džonui pavyksta surasti itin retą, nedidelio vaiko dydžio lėlę. Praėjus keletui dienų nutinka tragedija – į namus įsiveržia satanistinio kulto nariai. Siaubas ir kraujo klanai nėra vieninteliai dalykai, liekantys po satanistų apsilankymo.

VASARIS. Manai, jog šiuolaikiniams siaubo filmams trūksta šiurpinančių elementų. Jei dar nematei, Švytėjimas („The Shining“) tau paliks labai gilų įspūdį. Tave traukia nestandartinės siaubo juostos. Siaubo filmų klasika tituluojamas režisieriaus Stenlio Kubriko „Švytėjimas“ pasakoja apie amerikiečių šeimą, kuri vienai žiemai nusprendžia pasirūpinti mažu viešbučiu. Tačiau atvykus į tą viešbutį pradeda vykti keisti dalykai: telepatinių gebėjimų sūnus pradeda matyti keistas vizijas, o tėvas pradeda elgtis lyg apsėstas ir kelia pavojų savo šeimai.

KOVAS. Tave labiausiai šiurpina siaubo filmai, kuriuose pinasi dvasių bei šmėklų elementai. Prieglauda („The Orphranage“) turėtų palikti įspūdį. Jauna moteris sukuria šeimą, įsivaikina sūnų ir persikelia gyventi į buvusius vaikų namus, kuriuose ji užaugo. Pati užaugusi neįgalių vaikų namuose, nusprendžia ją užauginusią organizaciją atgaivinti ir vėl įkurti vaikų su negalia globos namus. Tačiau tame pastate dedasi keisti dalykai: jos sūnus tikina, kad turi 5 nematomus draugus, tačiau Laura jo pasakojimais netiki. Kol vieną dieną pamato savo namuose keistą berniuką su kauke, o jos pačios sūnus paslaptingai pradingsta.

BALANDIS. Dievini siaubo filmus su nekalta pradžia ir kraupia pabaiga. tave iš miegų pažadins Šėtono belaukiant („Devil's Due“). Laiminga jaunavedžių pora grįžta iš medaus mėnesio ir sužino, kad jie greitai turės kūdikį. Jaunoji šeima apsidžiaugia, ima intensyviai ruoštis vaikelio atėjimui į pasaulį, tačiau vyras pastebi, jog vis dažniau jo žmona elgiasi lyg apsėsta. Ar gali būti, kad jos įsčiose auga visai ne paprastas kūdikis?...

GEGUŽĖ. Siaubo filmai, kuriuose nereikia mąstyti - ne tau. Tau patinka siaubo filmai, kurie priverčia galvoti, tokie kaip „Okulus“ (Oculus). Pagrindinis šios siaubo juostos elementas - veidrodis, kuris paveikia filmo personažų likimus neigiama linkme. Filme pasakojama istorija, kuomet amerikiečiai Timas ir Kailė, būdami brolis ir sesuo, vaikystėje išsiskyrė, tačiau vėl susitinka norėdami išsiaiškinti, kas vyko tą tragišką naktį, kuomet vyko jų išsiskyrimas. Kailė įsitikinusi, jog šią nelaimę lėmė padaras, gyvenantis paslaptingame veidrodyje.

BIRŽELIS. Paranormalius reiškinius narpliojantys filmai tavo mėgstamiausi. Be galo įdomus pasirodys filmas„Tūnas tamsoje“ (Insidious). Kraupią istoriją menantis filmas pasakoja apie jauną šeimą, įsikūrusia naujame, ne itin jaukiame name. Name pradeda dėtis keisti, paranormalūs reiškiniai, be to, jų mažylis sūnus atsiduria komoje po nelaimingo įvykio. Šeima išsikrausto į naują namą, tačiau tai nepadeda. Galiausiai šeima suvokia - jų gretose yra apsėstasis, kuris sėja nelaimes.

LIEPA. Nėra nieko baugesnio už tikrovę. Taip manai tu, todėl nekvėpuodama stebėsi filmą Išvarymas (The Conjuring). Tikrais faktais paremta siaubo juosta apie demonologų porą Edą ir Lorraine Warrenus, kurie kadaise iš tiesų realiai egzistavo ir dirbo aiškindamiesi paranormalius reiškinius. Nors ši demonologų pora per savo karjerą buvo regėjusi įvairiausių šiurpių nutikimų, Karolinos ir Rodžerio Peronų šeimos istorija buvo pati kraupiausia. Viskas prasideda nuo to, kai ši šeima persikrausto į apleistą namą. Labiausiai šiurpina tai, jog visa ši istorija kadaise vyko iš tiesų.

RUGPJŪTIS. Šiuolaikinės siaubo juostos tave traukia labiausiai. Dievini mistinius elementus, todė tau patiks juosta „Pradink“ (Get Out). Vienas iš geriausių šiuolaikinių siaubo filmų, kuriame pinasi mistika, kraupūs elementai bei drama. Įtempto siužeto filmas prasideda nuo meilės istorijos - baltaodė gražuolė mergina susipažįsta su juodaodžiu vaikinu ir pakviečia savaitgalį aplankyti jos gimtinę bei tėvus. Juodaodis kiek jaudinasi prieš susipažįstąs su baltaodės merginos tėvais, jam smalsu, kaip šie priims į savo šeimos ratą. Atvykęs ten vaikinas pradeda matyti keistus dalykus, vykstančius aplink jį. Pamažu tiesa išaiškėja - pasirodo, jog lankoma šeima yra įkūrusi juodaodžių pardavimo amerikiečiams verslą, tad vaikiną taip pat trokšta parduoti kaip organų donorą. Vaikinas tikisi pasprukti nuo klastingosios šeimos, tačiau ar jam pavyks?

RUGSĖJIS. Siaubo filmai, kuriuose demonstruojami seni laikai, tave žavi labiausiai. Tau įspūdį paliks Ragana (The Witch). 2015 m. geriausiu siaubo filmu pripažinta juosta įbaugins net drąsiausias. Ištremtas anglų ūkininkas kartu su žmona ir penkiais vaikais priverstas išvykti iš kolonijos į atokias žemes prie pat grėsmingo miško, kuriame slypi nežinomas blogis. Iš karto po jų atvykimo prasideda keisti ir keliantys nerimą dalykai –pasiutę gyvuliai, nudžiuvęs derlius, dingęs vienas iš vaikų, o kitas tarsi apsėstas blogosios dvasios.

SPALIS. Dievini siaubo filmus, kuriuose nemažai kraujo, pavyzdžiui, kaip ir juostoje „Kerė“ (Carrie). Tai šiurpą kelianti istorija apie vienišumą išgyvenančią keistuolę, paauglę Kerę, kuri kenčia bendramokslių bei šeimos narių žeminimą. Nuolat kęsdama patyčias, ji nusprendžia atkeršyti savo skriaudikams. Antgamtinių telekinezės sugebėjimų turinti Kerė ypač kerštingai šias galias panaudos per mokyklos išleistuvių vakarą

LAPKRITIS. Negali pakęsti monotoniškų siaubo filmų, tau patinka stebėti judesį. Įspūdį tau turėtų palikti juosta Mirties namai (Don't Breathe). Filmas pasakoja apie nuošaliame ir ištuštėjusiame mieste gyvenančią merginą Roki, kuri, trokšdama kuo greičiau pabėgti iš nykstančio miesto ir apsigyventi kitur nusprendžia apvogti aklo žmogaus namą. Kartu su kompanija mergina suorganizuoja plėšimą, tačiau net nenumano, jog aklas žmogus visai ne paliegęs ir nekaltas asmuo...

GRUODIS. Vampyrai - siaubo filmų elementas, kuris verčia kraupti. Įsileisk mane (Let me in) Nuo vampyriados nepabėgsite. Šis filmas - itin kraupus ir patiks tiems, kuriuos masina vampyrų keliamas siaubas. Veiksmas vyksta mažame miestelyje, kuriame tarp normalių, paprastų žmonių gyvena jie - vampyrai, kurie geria ne vandenį, o žmonių kraują. Tai nestandartinė istorija apie vampyrus, kurioje gausu ne tik siaubo, bet ir meilės elementų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis