Valio! Ištekėsite ar vesite pirmi, jei gimėte 1 iš šių 3 mėnesių

Daugelis merginų apie laimingą šeimą svajoja nuo pat vaikystės. Deja, ne visoms pasiseka ją anksti sukurti, tačiau yra ir tų, kurios mylimą žmogų amžinai mylėti prisiekia būdamos itin jaunos. Gimei vienu iš šių trijų mėnesių? Likimas gali tau nusišypsoti ir padovanoti santuoką jau labai ankstyvame amžiuje.

GEGUŽĖ. Gegužę gimusios yra tikros moteriškumo įkūnytojos. Jos švelnios, mėgsta dėmesį ir dažniausiai vaikinus renkasi pačios, o ne jas renkasi vaikinai. Tai merginos, kurios gal ir nepuls pirmam pasitaikiusiam vaikinui ant kaklo, tačiau ilgai nedels besirinkdamos savo gyvenimo partnerį. Jos kuo puikiausiai žino - ilgai uždelsus gyvenimo meilę galima ir pražiopsoti. Kadangi yra gana šeimyniškos, mėgsta namų darną, harmoniją, tikėtina, jog gana greitai susuks šeimyninį lizdelį. Tai merginos, kurios vaikinus pavergia moteriškumu - o ko daugiau reikia kalbant apie staiga įsiliepsnojusią meilę? Be to, gegužę gimusios tiesiog dievina vaikus ir neįsivaizduoja savo gyvenimo be jų.

Rugsėjį gimusios savo vestuvių detales planuoja dar vaikystėje. Jos aiškiai žino, ko nori iš gyvenimo ir tai nėra stulbinanti karjera. Kur kas svarbesnis joms yra savo antros pusės suradimas. Jos nori jaustis mylimos, vertinamos, todėl ilgai nedels, kai tinkamas vaikinas joms rodys dėmesį. Gali būti, jog rugsėjį gimusių meilė įsiliepsnos dar mokyklos suole, o po studijų jos jau kurs šeimą. Tikėtina, jog jos suras geranorišką ir šeimynišką partnerį, todėl skyrybos rugsėjį gimusioms negresia. O jų vestuvės bus net ne nuostabios, o tiesiog pasakiškos. Juk apie jas mąstyta taip ilgai!

Gruodį gimusios pasižymi aistringumu. Ne tik priešingai lyčiai, bet ir gyvenimui. Gal todėl jos trokš nugyventi dar ilgus metu besimėgaudamos laisve, nepriklausomybe, bet... likimas žais. Jos šeimą sukurs tuomet, kai net to nesitikės. Gali būti, jog paprastas susipažinimas virs rimta draugyste, kuri prives prie santuokos. Nors gruodį gimusios manys, jog nėra sutvertos šeimai, kai ši jų gyvenime atsiras, jos persigalvos. Pajus motiniškumą, moteriškumą, jose gims švelnumas. Tad joms patariama būti pasiruošus ir ugdyti visas savybes, reikalingas šeimos kūrenimui - tai gali nutikti labai greitai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis