Požymiai, kurie rodo, kad esi pasiruošusi prarasti nekaltybę

Joks vadovėlis ar enciklopedija neatskleidžia, kada yra pats geriausias ir tinkamiausias laikas atsisveikinti su nekaltybe.

Manoma, kad merginai vertėtų sulaukti pilnametystės, maždaug tuo metu pradedame atsakingai vertinti savo sprendimus. Visos merginos yra skirtingos, todėl nuspręsti, kad esi pasiruošusi žengti į lytinį gyvenimą, gali tik tu pati. O kaip nesuklysti ir nepaskubėti?

Neskubėk prarasti nekaltybę jei...

...nieko neišmanai apie lytiniu keliu plintančias ligas. Seksas - ne tik malonumas, bet ir didžiulė atsakomybė. Juk nesaugus seksas gali tapti neplanuoto nėštumo ar lytiniu keliu plintančių ligų priežastimi! Todėl labai svarbu žinoti, su kuo ruošiesi savo nekaltybę prarasti. O svarbiausia - žinoti, kad tas žmogus taip pat atsakingai žiūri į šį svarbų žingsnį ir stengsis padaryti viską, kad jaustumeisi ir būtum saugi.

...neplanuoji naudoti apsaugos priemonių. Galbūt atrodo neįtikėtina, tačiau net ir šiame informacijos amžiuje atsiranda žmonių, nežinančių, kaip tinkamai apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo. Todėl jei tiki tokiais mitais kaip „per pirmąjį kartą pastoti neįmanoma“, atsisveikinimą su nekaltybe atidėk.

...nori įtikti vaikinui. Dėl hormonų audrų vaikinai dažnai jaučia poreikį kuo greičiau pradėti lytinį gyvenimą sakydami, kad seksas - vienintelė tikros meilės išraiška. Jeigu nusprendei prarasti nekaltybę vien todėl, kad įtiktum savo vaikinui, nedaryk šios klaidos. Pirmasis kartas dažniausiai būna nejaukus, o jei dar kamuoja įvairiausios dvejones, galimas daiktas, jog apie seksą dar ilgai nesinorės galvoti.

...tavo visos draugės jau „tai“ darė. Vien todėl, kad mūsų draugai jau kažką patyrė, nereiškia, kad ir mes privalome atsilikti. Nors draugės ir giriasi savo nuostabia patirtimi, tačiau garantuojame, kad ne viena jų nė žodeliu neprasitars apie nesklandumus ir savigraužą, kuri aplanko per anksti lytinį gyvenimą pradėjusias merginas.

...kalbos apie seksą tave verčia jaustis nejaukiai. Jeigu negali apie seksą neraudonuodama kalbėti, jam pasiruošusi nesi. Todėl jei žiūrėdama filmą ir išvydusi karštą sceną raudonuoji ir akis suki šalin, tavo metas dar neatėjo. Žinoma, tai ko mes nesame patyrę, mus gąsdina, tačiau jei tave išsigąsti vien išgirdus žodį „seksas“, neversk savęs daryti tai, dėl jo vėliau gailėsiesi!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis