5 dalykai, kurių vaikinai tau niekada neišdrįs pasakyti

Dažnai sakoma, kad vaikinai ir merginos - tarsi dviejų skirtingų planetų gyventojai. Visą gyvenimą stengiamės vieni kitus suprasti, tačiau kartais to iki galo padaryti nepavyksta.

Ilgainiui bendraudami suvokiame, ką vieni kitiems sakyti galima nuoširdžiai, o kokios frazės ar pastebėjimai sukels didžiausius ginčus. Ką vaikinai vengia mums išsakyti?

1. Kritika tavo artimiesiems

Sakoma, kad jei nori daug sužinoti apie sau patinkantį vaikiną, susipažink su jo tėvais. Lygiai tą pačią tiesą žino ir vaikinai. Jie tai pat žino, kad jokiu būdu negalima kritikuoti tavo artimųjų: nesvarbu, ar tai būtų nevykęs mamos kepsnys, ar gėdingas tėčio prisipažinimas, kad už viską labiau mėgsta bukas komedijas. Vaikinai puikiai žino, kad tokios pastabos gali nemenkai tave įžeisti, todėl savo pastebėjimus nutyli.

2. Nuomonė apie aprangą

Bent kartą merginą turėjęs vyrukas žino: nevalia komentuoti merginos aprangos, nes gali ją smarkiai įsiutinti! Net ir nekaltas komentaras apie sijono ilgį merginai gali skambėti kaip didžiausias įžeidimas. Keistos mes būtybės: pykstam, kai vaikinai naujos plaukų spalvos nepastebi, bet kai ją komentuoja - irgi nesidžiaugiam!

3. Slapti pomėgiai

Ar esi girdėjusi apie vaikiną, kuris dievino romantines komedijas? Mes irgi ne. Tačiau pasirodo, kad tokių vaikinų netrūksta! Daugelis vaikinų slepia pomėgius, kurie aplinkiniams gali pasirodyti „skysti“: joks save gerbiantis vaikinas niekuomet nepripažins, kad verkė žiūrėdamas „Liūtą karalių“ ar žinutę butelyje. Jeigu nepasakoju to draugams, apie tai tikrai neužsiminsiu merginai - štai taip apie savo hobių viešinimą kalba daugelis merginų.

4. Rūpesčiai dėl svorio

Manai, kad tik tu viena rūpiniesi dėl kiekvieno priaugto kilogramo? Vaikinams jų gera išvaizda ne mažiau svarbi! Tačiau nesitikėk, kad apie savo rūpesčius jis kalbėsis su tavimi. Vaikinai įsitikinę, kad jei paklausi merginos, ar jai atrodo, kad priaugai svorio, ji taip ir pradės galvoti. Kuris to norėtų?!

5. Buvusios merginos

Didžiausias įsimylėjusios merginos košmaras? Būti lyginamai su buvusia savo vaikino mergina! Ypač, jei tam tikrose srityse ji už tave labiau patyrusi... Vaikinai taip pat netrokšta girdėti apie tavo buvusio vaikino žygdarbius, todėl ir patys vengia pastabų apie savo praeitį. Jie žino, kad merginos linkusios konkuruoti, todėl net ir menkiausią frazę priims kaip palyginimą, ar, dar blogiau, kaip įžeidimą.

Tačiau ar nebūtų lengviau, jei vieni su kitais galėtume būti atvirais? Kaip manai tu?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis