3 dalykai, kurių visi vaikinai nori santykiuose(APKLAUSA)

Jeigu vaikinų paprašytume apibūdinti idealius santykius, jie tikriausiai išvardintų daugybę dalykų, kurie lemia sėkmingą draugystę.

Tačiau iš tikrųjų kiekvienas vaikinas visą gyvenimą sąmoningai ar nesąmoningai ieško trijų kertinių sėkmingų santykių dalių: draugijos, patogumo ir... sekso.

Draugija. Joks žmogus, nesvarbu vyras ar moteris, negali visą gyvenimą būti vienišas. Todėl vaikinai ieško tokios merginos, su kuria būtų tiesiog gera būti. Nekalbame apie trumpus smagius pasimatymus ar išvykas. Vaikinams labai svarbu šalia turėti merginą, kuri bus kartu kiekvieną dieną, mokės jį suprasti, padrąsinti, paguosti, kartu ieškoti sprendimų ir skatinti tobulėti. Laikui bėgant vaikinų atrankos kriterijai keičiasi. Jauname amžiuje didelė dalis vaikinų pirmenybę teikia išoriniam grožiui, o metams bėgant vis labiau ima vertinti merginos gebėjimus bendrauti, suprasti, pradeda labiau žavėti intelektas, o ne „lėlytės“ išvaizda. Daugelis jau subrendusių vaikinų pripažįsta, kad su gražuolėmis smagu leisti laiką, o su rimtomis merginomis - leisti gyvenimą.

Patogumas. Stereotipas, kad vyrai yra medžiotojai, o moterys - namų jaukumo kūrėjos, nėra iš piršto laužtas. Vaikinams labai svarbu žinoti, kad mergina geba sukurti jaukią atmosferą, jos draugijoje galima atsipalaiduoti ir neapsimetinėti tuo, kuo nesi. Kiekvienas vaikinas svajoja vieną dieną turėti namus, kuriuose jo lauks mylinti mergina. Kad ir kokie stiprūs jie mano esą, vis dėlto jiems labai svarbu, kad mergina būtų lyg užuovėja, kuri jį išklausys, patars ir, jei reikia, paguos. Kai vaikinai tokią merginą suranda, paprastai dingsta noras „lakstyti į kairę“...

Seksas. Vaikinas, kviesdamas merginą į pasimatymą, turi viltį, kad anksčiau ar vėliau gaus progą su ja permiegoti. Kai vaikinas pradeda jausti sekso trūkumą, jis padarys viską, kad seksas į jo gyvenimą sugrįžtų bet kokia kaina. Todėl vaikinams sunku megzti santykius su merginomis, kurios saugo nekaltybę arba nesutinka permiegoti net praėjus keliems mėnesiams po pažinties. Tačiau seksas vaikinams tai pat svarbus ir todėl, kad jiems tai - meilės išraiška ir būdas parodyti prisirišimą. Sakoma, kad jei vaikinai galėtų rinktis tarp nuolatinio sekso ir maisto, jie greitai numirtų iš bado. Kaip manai, tai tiesa?

Vaikinai atskleidė, koks krūtų dydis jiems patinka labiausiai. Atsakymą rasi ČIA


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis