Kokiam flirtui neatsispiria skirtingi Zodiako ženklai?

Šiandien apie patinkantį vaikiną sužinoti daugybę dalykų gali jo net neužkalbinusi. Tereikia rasti jo profilį socialiniame tinkle ir pagrindiniai faktai apie tavo simpatijos gyvenimą - kaip ant delno.

Tačiau virtualioje erdvėje vaikiną pažinti ganėtinai sudėtinga. O kaip tinkamai jį užkalbinti ir palikti gerą įspūdį? Sužinok jo zodiako ženklą ir vadovaukis jo flirto taisyklėmis!

AVINAS

Avinai mėgsta drąsą ir pasitikėjimą savimi. Todėl jokiu būdu neapsimesk trapia gėlele: geriau parodyk tvirtą charakterį ir ryžtą! Vaikinams avinams patinka, kai merginos žengia pirmąjį žingsnį, todėl nedvejodama pradėk pokalbį. Tavo pastangos bus įvertintos!

JAUTIS

Jaučiai teikia pirmenybę moteriškumui ir paslaptingumui, jie linkę sau patinkančią merginą apgobti globa ir dėmesiu. Leisk jam pasijausti padėties šeimininku! Jie vertina gyvenimo teikiamus malonumus: gražią aplinką, skanų maistą, gerus filmus ir įdomius pašnekovus. Neprašausi pakvietusi jį į maisto degustavimo vakarėlį ar naujo filmo premjerą. Svarbu parodyti, kad turi gerą skonį!

DVYNIAI

Atsargiai, dvyniai puikiai išmano flirto meną! Jie sugeba prisitaikyti prie bet kokios situacijos, todėl būk pasiruošusi netikėtumams ir visuomet turėk atsarginį planą. Parodyk vaikinui, kad tau jis patinka, bet leisk pirmą žingsnį žengti jam. Tačiau atmink, kad ir kokius kerus jis tau paskleis, savo vertę įrodysi prieš juos atsilaikydama.

VĖŽYS

Nedrąsieji vėžiai yra iš prigimties pastovūs, todėl bet kokie gyvenimo pasikeitimai, kad ir maloni nauja pažintis, kelia jų gyvenime sumaištį. Tavo užduotis - neskubėti ir „nespausti“ vėžio. Jokiu būdu nepradėk jo atakuoti skambučiais ar žinutėmis, geriau reguliariai „netyčia“ atsirask ten, kur jis mėgsta leisti laiką. Taip po truputį atkreipsi į save dėmesį, o vaikinas galvos, kad tai jo nuopelnas!

LIŪTAS

Raktas į liūto širdį - komplimentai. Nesvarbu, ar pagirsi naują jo šukuoseną, ar puikų tostą vakarėlyje, liūtui pagyros yra geriau nei bet kokia dovana. Tačiau būk atsargi, nuolat jį girdama gali užmiršti, kad tu esi ne ką prastesnė. Pastebėk liūto teigiamas savybes, bet neužmiršk pademonstruoti ir savųjų!

MERGELĖ

Gudrieji mergelės ženklo atstovai geriau nei bet kas kitas „užuodžia“ simpatiją. Galbūt jiems patiems trūksta ryžto ar drąsos bendraujant su merginomis, bet šiuos trūkumus atperka jų įžvalga ir aštrus protas. Šio ženklo atstovai vertina protą ir apsiskaitymą, todėl jį sužavėsi pademonstravusi, kad tau rūpi ne vien manikiūras ar serialai, bet ir politikos aktualijos. Metas parodyti intelektą!

SVARSTYKLĖS

Svarstyklių ženklo vaikinai vertina nuoširdumą ir paprastumą. Jie pirmenybę visuomet teikia geraširdėms ir paslaugioms merginoms. Juos lengviausia sužavėti gerais darbais: jeigu vaikinas sužinos, kad laisvalaikiu padedi jaunesnių klasių mokiniams ruošti pamokas ar darbuojiesi senelių globos namuose, tapsi tiesiog žaviausia būtybe jo kelyje!

SKORPIONAS

Tavo ginklas - akys. Būtent jomis gali per sekundę arba sužavėti, arba atstumti skorpioną. Todėl pradėdama pokalbį su šio ženklo atstovu drąsiai žiūrėk jam į akis ir neužmiršk kartais nusišypsoti. Svarbiausia - neleisk jam nuo tavęs nuleisti akių!

ŠAULYS

Ambicijos ir valdžia - štai kas žavi šaulius. Savo vertę žinančios ir mokančios ją parodyti merginos - trokštamiausias šaulio grobis. Todėl atskleisk savo talentus ir mokėk save pagirti. Žinoma, nepasirodyk kaip savimyla, tačiau didžiuotis savo pasiekimais - sveikintina!

OŽIARAGIS

Krauk anekdotų bagažą, nes niekas ožiaragio nežavi taip kaip geras humoro jausmas! Žinoma, neateik į pasimatymą apsirengus kaip klounas ir nejuokink jo kiekvieną akimirką. Tačiau atmink, kad vienas kitas pavykęs juokelis - ir kelias į jo širdį tau taps tiesus.

VANDENIS

Vandeniai myli akimis, todėl privalai palikti neišdildomą pirmąjį įspūdį. Jiems svarbu, kaip mergina atrodo, kaip ji rengiasi, ar moka savimi pasirūpinti ir, svarbiausia, ar paiso etiketo taisyklių. Jeigu nori užkariauti vandenio širdį, tapk tikra pasitempusia dama!

ŽUVYS

Svajokliai ir dažnai meniškos prigimties žuvų ženklo atstovai kiekviename žingsnyje ieško dvasingumo. Jiems nesvarbus materialusis pasaulis, jie vertina protą, išmintį, gerumą, o už viską labiau - talentą. Todėl jei mėgsti piešti, muzikuoti arba eini iš proto dėl teatro, neužmiršk šių dalykų pasakyti savo simpatijai. Meniškos merginos nuos „veža“!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis