6 sąlygos, dėl kurių įsimyli vaikinai

Meilė iš pirmo žvilgsnio dažniausiai egzistuoja tik filmuose. Nėra jokio magiško eliksyro, kurį sugirdžius savo simpatijai jis dėl tavęs pamestų galvą.

Santykiai - sudėtingas ir daug pastangų reikalaujantis procesas. Tačiau jį palengvinti tikrai įmanoma! Kas yra būtina, kad vaikinas tave įsimylėtų?

Bendravimas

Jeigu neturite apie ką šnekėtis, vargu, ar jums pavyks sukurti tvirtus ir ilgalaikius santykius. Bendravimas - žmonių ryšių pagrindas! Jeigu tau sunku išsakyti tavo jausmus ir atvirai kalbėtis, ką gi, tai turės pasikeisti.

Nuoširdumas

Niekas nemėgsta apsimetėlių. Geriau jau išgirsti skaudžią tiesą, nei būti mulkinamam saldaus melo. Todėl nuo pat pirmųjų pažinties momentų vaikinui būtina žinoti, kad esi nuoširdi, ir sugebėsi pareikšti savo nuomonę.

Buvimas savimi

Joks vaikinas nevertas apsimetinėjimo tuo, kuo nesi. Nejaugi visą gyvenimą ryžtumeisi slėptis po kauke, kad tik šalia turėtum svajonių vaikiną? Rimtai į tave žiūrintis vaikinas mylės tave tokią, kokia esi, o jei jis myli tik geresnę tavo versiją, ką gi, tau su juo tikrai nepakeliui.

Ištikimybė

Jokių išlygų. Jei nori, kad tave mylėtų ir tavimi pasitikėtų, privalai būti ištikima. Nepradėk santykių galvodama, kad jei eidama namo iš parduotuvės sutiksi savo svajonių vaikiną, dabartinį mesi iškart. Vaikinas - ne bandymų objektas, o gyvas ir jausmus turintis žmogus! Atmink, kad meilės be ištikimybės būti negali.

Kompromisai

Kad ir kaip norėtųsi būti įnoringa princese, atmink, kad joks vaikinas ilgai nekęs tavo užgaidų. O tuo labiau, jei vaikinui tu tik pradedi patikti. Išmok susitarti, ieškoti kompromisų. Jeigu vaikinas dėl tavęs padaro kažką, ko paprastai nedarytų, būk pasiruošusi jam atsilyginti tuo pačiu. Mylimas merginas nuo vienadienių nuotykių dažniausiai skiria vaikinų žinojimas, su kuria visuomet pavyks susitarti ir kuri dėl savo užgaidų nekels skandalų.

Palaikymas

Daugeliui vaikinų merginos asocijuojasi su šiluma ir paguoda. Išmok jį palaikyti bet kokioje situacijoje. Domėkis jo gyvenimu, neužmirk palinkėti sėkmės prieš egzaminus ar kitus svarbius įvykius, pagirk jį už laimėjimus, mokėk užjausti, kai kas nors nepasiseka. O svarbiausia - išklausyk! Kartais vaikinams tik tiek ir tereikia...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis