7 tavo įpročiai, kurie sugriaus santykius

Naujos draugystės pradžia - pats gražiausias laikas. Tuomet tavo įsižiūrėtas vaikinas atrodo tiesiog tobulas, visos meilės dainos, atrodo, pasakoja apie tave, o pasaulis tampa tiesiog idealus.

Romantikos ir susižavėjimo užliūliuota kartais imi nepastebėti ne tik aplinkos, bet ir savo veiksmų. Pasirodo, nejučiomis ką tik prasidėjusią draugystę gali ir sugriauti? O kaip to išvengti?

1. Nekurk ateities planų

Draugystės pradžioje vaikinai labai bijo žodžio „įsipareigojimas“. Todėl kad ir kaip tau jis patinka ir dėl jo negali užmigti naktimis, jo akivaizdoje garsiai nesvajok apie gyvenimą kartu ar net vedybas. Gyvenk šia diena ir nekurk galbūt niekuomet neišsipildysiančių svajonių. Džiaukis tuo, ką turi šiandien!

2. Nemeluok

Turbūt nereikia kartoti, kad melo kojos - trumpos. Vaikinai sunkiai atleidžia melagystes, todėl nuo pat pirmojo pasimatymo stenkis būti nuoširdi. Kai yla išlįs iš maišo, gali būti per vėlu!

3. Neskubėk

Viskam savas laikas. Mėgaukis nauja draugyste, bet nespausk vaikino prisipažinti meilėje tau ar supažindinti tavęs su jo tėvais. Sukeldama įtampą jį tik išgąsdinsi, o koks vaikinas norės draugauti su nuolat jį skubinančia mergina? Geriausia taktika - parodyk, kad jis tau rūpi, bet jei vieną dieną jūsų keliai išsiskirs, tu tikrai neverksi į pagalvę.

4. Netapk nuoboda

Daugelis merginų susiradusios vaikinus tampa nuobodomis: kadangi nebereikia „medžioti“ vaikinų, galima šiek tiek ir atsipalaiduoti. Juk sakoma, kad jei vaikinui tu patinki, tai patiksi visokia, net ir susivėlusi ar be makiažo. Tačiau pamąstyk, ar norėtum draugauti su apsileidėliu? Neapsileisk ir tu!

5. Nevaidink nepasiekiamos

Kartais merginos suserga vadinamuoju „princesės“ sindromu ir pradeda įsivaizduoti, kad oficialus vaikinas privalo jas nuolat lepinti ir saugoti kiaurą parą. Jeigu tu įsijausi į įnoringos valdovės rolę ir tikėsiesi, kad vaikinas su šypsena veide šoks pagal tavo dūdelę, greitai liksi viena. Nereikia apsimetinėti princese, kad įrodytum, kokia esi ypatinga.

6. Neprilipk prie jo

Jeigu manai, kad vaikinas nuolat privalo tau pasakoti, kur ir kada eina, metas tokias mintis mesti iš galvos. Jis - laisvas žmogus, kuris pats priima sprendimus ir elgiasi taip, kaip jam patinka. Vaikinų košmaras - ramybės jiems neduodanti mylimoji. Nepavirk įkyruole, leisk vaikinui ir nuo tavęs pailsėti. Pamatysi, jis tai įvertins!

7. Nebūk per daug pavydi

Pavydas rodo pasitikėjimo savimi stoką. Jei pavydi kiekvienai į tavo vaikiną pažvelgusiai merginai, tai reiškia, kad galbūt jautiesi jo neverta. Mesk tokias mintis iš galvos, juk vaikinas pasirinko tave, o ne tas stebėtojas! Todėl nustok kelti pavydo scenas, nes vaikinui greitai atsibos tiek jos, tiek ir tu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis