Apsimetinėjimas kvailute dėl dėmesio: gudru ar apgailėtina?

Turbūt ne kartą esi girdėjusi, kad gerų, laimingų ir sėkmingų santykių raktas – buvimas savimi ir atvirumas. Nors tai, rodos, savaime suprantama ir kiekviena iš mūsų žino, jog santykių ant melo, nepasitikėjimo ir apgavysčių pamato statyti nenori, vis dėlto dažna mergina tiki, jog minimalus apsimetinėjimas, kad sužavėtų vaikiną, suteiks norimų rezultatų, o ne sugadins galimus santykius ateityje.

Kodėl merginos jaučia poreikį apsimetinėti, kodėl vaidina kvailesnes nei yra ir kodėl vyrams tai patinka – į visus šiuos klausimus bus atsakyta.

Kokios apsimetinėjimo priežastys ir pasekmės?

Kad ir kokia įdomi, žavinga ir visapusiškai šauni mergina būtų, kai kalba eina apie naują simpatiją, dažna pajaučia poreikį bent šiek tiek pakoreguoti savo pomėgius. Dėl paprasčiausio norėjimo įtikti ir sužavėti, merginos skaito straipsnius temomis, kurios domina jų išrinktuosius, bei domisi kažkuo, apie ką pagalvojusios anksčiau tiesiog norėdavo žiovauti. Žinoma, noras bent šiek tiek ką nors suprasti apie simpatijos pomėgius – suprantamas. Kai išmanysi apie jo mėgstamą futbolo komandą ar tą grupę, kuria jis žavisi jau septynerius metus, jūsų pokalbis bus laisvesnis, vaikinas labiau atsipalaiduos žinodamas, kad turite bendrų temų, kuriomis galite pasikalbėti. Vis dėlto, ši situacija turi ir minusų. Sužinojęs, kad domiesi tuo pačiu, kuo ir jis, vaikinas tau gali užduoti klausimų, į kuriuos atsakymus žinotų tik tikras fanas. O kuri iš mūsų norėtų per pirmąjį pasimatymą raudonuoti ir iš gėdos nuleisti akis jam supratus, kad visą šį laiką tiesiog apsimetinėjai?..

Dar viena priežastis, dėl kurios merginos jaučia poreikį apsimetinėti kažkuo, kuo nėra, yra labai glaudžiai susijusi su kompleksais. Jeigu domiesi kažkuo, kas nėra itin populiaru arba kas daug kam nepatinka (pvz., esi užkietėjusi „One Direction“ fanė, tavo kambarys nukabinėtas jų plakatais, o po pagalve esi pasidėjusi Harry Styles nuotrauką), natūralu, jog aplinkinių spaudimas verčia galvoti, kad su tokiais savo pomėgiais jokio vaikino tikrai nesužavėsi. Vis dėlto nepamiršk, kad tai, ką mėgsti yra dalis tavęs. Apsimetinėdama, jog vietoj „One Direction“ mieliau klausaisi jo mylimų „Rammstein'ų“, vėliau turėsi nemažai laiko praleisti aiškindama, kodėl kompiuteryje turi visas „One Direction“ dainas, o 2 gigabaitus užima visų grupės narių nuotraukos. Be to, kam tau reikalingas vaikinas, kuris tave smerks dėl klausomos muzikos, žiūrimų filmų ar mylimų serialų?

Kodėl merginos jaučia poreikį apsimesti kvailesnėmis?

Toms, kurios niekada nejautė poreikio apsimesti kuo nors, kuo nėra, apsimetimas kvailesne nei esi gali būti visiškai nesuvokiamas. Kokios šio keisto reiškinio priežastys? Pirmoji yra puikiai suprantama – paprasčiausias nenorėjimas įžeisti. Su vaikinu, kuris veikiausiai tokių žinių neturi, kalbėjimasis apie Viljamo Šekspyro kūrybą gali pasirodyti tarsi pasišaipymas ar noras įgelti. Ir visai nesvarbu kad jis – tavo mėgstamiausias rašytojas. Pažintis su žavingu ir tau patinkančiu vaikinu, nesvarbu, kad ne itin išsilavinusiu, dažnai sukelia norą apsimesti, kad tau rūpintys dalykai iš tikrųjų nėra tokie jau svarbūs, o elementarios ir šimtą kartų aptartos pokalbių temos – puikiai tinkamos. Antroji priežastis, dėl kurios merginos dažnai save žemina ir apsimeta, kad nėra itin protingos – norėjimas vaikinui padėti pasijausti stipriu ir vyrišku. Faktas, kad vaikinas apie daugelį dalykų žino kur kas daugiau už merginą galbūt ir priverčia jaustis gerai, tačiau ar tikrai nori būti su žmogumi, kuris jaučiasi esantis vyru tik tada, kai yra su kvaila moterimi?

Kodėl vyrams patinka būti su kvailomis (tikrai ar apsimestinai) moterimis.

Jeigu nėra paklausos, nėra ir pasiūlos. Kodėl vyrams patinka būti su kvailomis (tikrai ar apsimestinai) moterimis? Pirmoji priežastis – visiškai paprasta. Merginas, kurios apsimeta kvailomis arba iš tikrųjų tokios yra, lengva sužavėti. Nelabai svarbu kokią nereikšmingą temą pokalbyje bandysi vystyti, nesvarbu, kad dvidešimt minučių su nejaukiomis pauzėmis kalbėsite apie orą – tokios merginos standartai kur kas žemesni ir vyrui ją apvynioti aplink pirštą bus kur kas lengviau. Vis dėlto, kuri iš mūsų nori būti lengvu grobiu? Iš prigimties kvailoms jau niekas nebepadės, tačiau apsimetinėtojos dar gali ateiti į protą ir suvokti, kad jos tiesiog palengvina vyrams gyvenimus.

Dar viena svarbi priežastis, dėl kurios vyrai mėgsta kvailutes – jos kur kas draugiškesnės. Itin protingos ir apsiskaičiusios merginos dažnai yra linkusios patraukti per dantį, į pokalbį įtraukti sarkastiškas pastabas, analizuoti situacijas ir tiesiog nutraukti bendravimą su vyrais, kurie joms neatrodo verti jų laiko. Be to, su kvailutėmis bendrauti kur kas saugiau – jeigu jos ir užsimanys kokį vaikiną „praspirti“, tai veikiausiai ne dėl to, kad jis nepakankamai domėjosi NASA veikla ar per mažai išmanė apie seksizmą ir jo sukeliamas problemas dvidešimt pirmajame amžiuje.

Žinoma, su kvailutėmis susitikinėti malonu ir linksma, bet ar su jomis vyrai norėtų praleisti visą gyvenimą? Kai kurie, deja, taip. Protingos moterys dažnai pasiekia karjeros aukštumas ir uždirba daugiau nei vyrai, ypač jeigu santykiuose abi pusės nėra lygiavertės. Negalėdami pakęsti fakto, kad moteris šeimoje uždirbs daugiau nei jis ir būtent nuo jos priklausys ar jie vasarą važiuos atostogauti ir galės sau leisti geresnį automobilį, vyrai dažnai renkasi kiek kvailesnę partnerę.

Kad ir kas bebūtų, kad ir kokį svajonių vyrą manai sutikusi, niekada nepamiršk, kad jos vyriškosios lyties atstovas nėra vertas tavo nusižeminimo ir apsimetinėjimo. Jeigu kažkas nenori su tavimi būti tik dėl to, kad esi savimi, akivaizdu, kad jums nepakeliui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis