7 priežastys, kodėl nepavyksta susirasti vaikino

Draugės klega apie pasimatymus, o tau niekaip nepavyksta susirasti vaikino? Tik nepradėk teisintis, kad tau tiesiog nesiseka, ar kad vaikinai tokie išrankūs, kad į tave niekuomet nežiūrės.

Gali būti, kad dėl to, jog esi viena, esi kalta tik tu! Netiki? Pabandysime įrodyti, kaip tavo būdo savybės lemia, jog vis dar esi vieniša.

1. Nerealios svajonės

Kiekviena mergina turi savo svajonių vaikino idealą. Tačiau aklai jo vaikytis ir kiekvieną sutiktą vaikiną „atmesti“ tik todėl, kad jis neatitinka bent vienos tavo svajonių princo savybių - kvaila. Atmink, kad romantiškuose filmuose ar knygose herojai būna smarkiai „pagražinti“, o realiame pasaulyje tokių tobulybių reta. Kas geriau - svajoti apie idealų, ar būti su mylinčiu vaikinu? Tau rinktis.

2. Greitas gyvenimo tempas

Mokslai, darbas, daugybė hobių ir sportas - vaikino paieškoms laiko ir nebelieka. Atmink, kad stebuklingai į parą „sukišti“ daugiau valandų tiesiog neįmanoma. Todėl teks išmokti gudriau planuoti savo laiką ir rasti valandėlę naujoms pažintims.

3. Nori tų, nuo kurių vertėtų bėgti

Draugavai su mergišiumi, melagiu, palaidūnu ir visais kitais nevykėliais? Kaip manai, kodėl tarp jų nebuvo nė vieno gero vaikino? Kai įsimyli vieną „blogą berniuką“, tikėtina, kad ir naujas tavo vaikinas nebus „dovanėlė“, o tiek sykių nusvilusi bijai pradėti naujus santykius.

4. Nemoki užmegzti pokalbio

Kad ir kokia nedrąsi ir uždara esi, jeigu nemokėsi užmegzti paprasčiausio pokalbio, šiandieninėje visuomenėje tiesiog pražūsi. Yra daugybė knygų apie pasitikėjimo savimi įgavimą, kuriose rasi atsakymus į visus tau rūpimus klausimus. Jeigu sėdėsi kamputyje ir gailėsi savęs už uždarą būdą, joks vaikinas tavęs tame kampe neras.

5. Užbėgi įvykiams už akių

Daugelis merginų linkusios svajoti ir kurti tobulos ateities planus. Tačiau jei vos susipažinusi su vaikinu galvoje pamatai vaizdinį, kaip žengti su juo prie altoriaus, metas nurimti. Ne visos draugystės privalo baigtis vestuvėmis ar bendru gyvenimu. Išmok džiaugtis šia akimirka, šiuo žavuoliu, pagaliau paprašiusiu tavo numerio ir jauduliu, bėgant į pirmąjį pasimatymą. Rimti dalykai palauks!

6. Lygini savo turėtus vaikinus

Tadas buvo labai išvaizdus, bet Rokas mokėjo visuomet prajuokinti, o Lukas taip atsakingai manimi rūpinosi... Kur šie šaunuoliai dabar? Tikriausiai jie jau seniai apie tave pamiršo, nors tu vis dar juos su ilgesiu prisimeni... Kas buvo - pražuvo, rūpinkis savo ateitimi, o ne praeities gailėkis!

7. Esi pesimistė

Pesimistams visos dienos juodos, visi darbai sunkūs, visos dainos liūdnos, o žmonės - apgavikai. Jeigu tu manai, kad tau vaikino tiesiog neįmanoma surasti, jis tavęs irgi neieškos. Žmonės randa meilę neįtikėtinose situacijose, kodėl manai, kad tau taip nenutiks? Bandyk kiekviename žingsnyje įžvelgti bent kažką gero ir šviesaus - atmink, net ir su gražiausia paniurėle niekas nenorės ilgai bendrauti...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis