Dalykai, kurių merginos labiausiai pavydi(APKLAUSA)

Pavydas – vienas iš blogiausių jausmų, jei tik būtų įmanoma, regis, kiekvienas išspirtume pavydą iš savo gyvenimo. Kad ir kaip besistengtumėme neigti, vis vien retkarčiais slapta pavydime draugėms naujos palaidinės, ar savo vaikino, slapčia nužiūrinėjančio dailią panelę.

Visi pavydime, tačiau kiekvienas pavydime skirtingų dalykų. O ko dažniausiai pavydi merginos? Štai ką atsakė panele.lt skaitytojos:

Neringa(16)
„Visais laikais visos pavydėjo svetimų vaikinų. Ir aš jų pavydžiu!“

Karolina(16)
„Labiausiai pavydžiu kitiems daiktų, nepiktavališkai, žinoma. Dažnai pamačius norimą daiktą kito žmogaus rankose imu pavydėti. Blogai, bet ką padarysi...“

Gabrielė(17)
„Kai mano vaikinas bendrauja su merginomis draugėmis. Visas vadina savo geriausiomis draugėmis, ir aš su tuo turiu susitaikyti.“

Augustė(16)
„Pavydžiu dažniausiai išvaizdos (plaukų gražių, figūros ir t.t.). Taip pat didelių pasiekimų.“

Elena(17)
„Labai pavydžiu rūbų, ir kitų pasiekimų (pvz. sporto).“

Tačiau pavydas, pasirodo, ne visada yra blogai!

Kad ir kaip bebūtų pavydas yra dalis mūsų gyvenimo, todėl kuo daugiau apie jį žinosime, tuo geriau galėsime jį kontroliuoti įvairiose situacijose. Štai 3 pavyzdžiai kada pavydėti yra sveika:

1. Pavydas gali motyvuoti tobulėti. Galbūt tu pavydi, kad tavo draugė gavo geresnį pažymį nei tu, o gal pavydi kam nors geresnio darbo. Jei pavydi – reiškiasi labai pavydimo nori, leisk pavydui motyvuoti tave ir pastūmėti geresnių rezultatų link.
2. Jausmų užgniaužimas (šiuo atveju - pavydo) naikina savivertę. Reikia sau leisti pajusti kiekvieną emociją, net jei ji ir neigiama, nemaloni, bent jau taip teigia psichologai.
3. Pavydas gali būti puiki pamoka. Retai kada žmonės pasimoko iš kitų klaidų, viską reikia patirti savo kailiu. Juk susitvarkyti su nemaloniais jausmais, tokiais kaip pavydas, mes galime tik įgiję patirties.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis