Nustatyta, dėl kokių SMS žinučių palieka vaikinai

Šiandien neįsivaizduojame savo gyvenimo be technologijos naujovių: keliamės ir gulamės su išmaniaisiais telefonais, tikriname naujienas socialiniuose tinkluose, ieškome informacijos „Google“, o meilės - pažinčių portaluose.

Tačiau ar kada pagalvojai, kad būtent šie išradimai gali tau kainuoti... vaikiną? Neseniai atlikto tyrimo metu paaiškėjo, kad poros, kurios nuolat bendrauja trumposiomis SMS žinutėmis, yra dažniau linkusios išsiskirti, nei tos, kurios vienas kitam žinutes siunčia rečiau.

Tačiau tai - ne vienintelis atradimas. Pasirodo, egzistuoja SMS žinučių klaidos, dėl kurių vaikinai gali ilgainiui su tavimi išsiskirti!

1. Jausmų slėpimas

Jeigu tavo žinutėse nėra nė vienos „šypsenėlės“, nenustebk, kad ir iš vaikino malonaus žodžio nesulauki. Tyrime dalyvavusios poros, kurios atskleidė, kad vienas kitam siunčia mielas ir koketiškas žinutes, buvo laimingesnės, nei tokių žinučių vengiančios.

2. Ginčų sprendimas žinutėmis

Žinutėmis jokio ginčo išspręsti tikrai nepavyks: nematydama kito žmogaus išraiškos ir nuotaikos nesugebėsi tinkamai reaguoti ir argumentuoti. Jeigu manai, kad tai, ko nedrįsti vaikinui pasakyti „gyvai“, gali siųsti žinute - smarkiai klysti. Geriau sukaupk drąsą ir žinute pakviesk vaikiną susitikti, o tada aiškinkis tave nervinančius dalykus.

3. Žinutės kiaurą parą

Draugystės pradžioje tikrai malonu keltis ir gultis su mylimojo palinkėjimais „labas rytas“ ir „labanakt“. Tačiau praėjus kuriam laikui toks elgesys po truputį pradeda pabosti. Ypač, jei praleidi valandų valandas tiesiog siuntinėdama jam bereikšmes žinutes. Vaikinai mėgsta tikslumą, todėl jei neturi ką pasakyti, tai ir nerašyk, o ne cituok ilgesingą meilės dainą ar eilutes iš filmo. Pasilaikyk tai pasimatymui!

4. Priekaištavimas dėl neatsakytų žinučių

Auksinė taisyklė: jei vaikinas neatsakė į tavo žinutę iškart, jis yra užsiėmęs ir atsakys tau tada, kai turės laiko. Būk kantri ir neatakuok jo žinutėmis kas minutę, pagalvok, kaip pati jaustumeisi, jei intensyviai dirbdama girdėtum nuolat pypsintį mobilųjį.

5. Noras aptarinėti itin rimtus dalykus

Kaip jau įrodė anksčiau minėtas tyrimo atradimas, poros, kurios dalinasi mielomis žinutėmis, yra laimingesnės, nei tos, kurios net ir siųsdamos žinutę laikosi rimtumo. Todėl nebandyk aptarinėti itin rimtų dalykų žinutėmis - esmės vis vien nesugebėsi perteikti, tik iššvaistysi laiką, ir , greičiausiai, sunervinsi savo vaikiną.

6. Frazė „Mums reikia pasikalbėti“

Nors šis atradimas - ne iš vykdyto tyrimo, bet frazė „mums reikia pasikalbėti“ kelia siaubą dažnam vaikinui. Šie žodžiai vaikinams kelia baimę, nes jie nežino, ko tikėtis, todėl automatiškai tiki paties blogiausio. Todėl be reikalo šios frazės nesiųsk, vaikinas gali ne juokais išsigąsti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis