5 vaikinus labiausiai traukiančios savybės

Jeigu turėtume meilės eliksyro formulę, pasistengtume, kad nei viena mūsų skaitytoja dėl meilės niekada nelietų ašarų.

Gaila, bet toks eliksyras išvis neegzistuoja. Tačiau yra daugybė gudrybių, kurių dėka savo meilę pagausi greičiau ir patikimiau. Tai gi, kokios merginų savybės labiausiai traukia vaikinus?

1. Katino sindromas

Kokius žaislus labiausiai mėgsta naminės katės? O gi tuos, kurie juda, bėga ir kuriuos sunku pagauti. Numesk katinui kamuoliuką po kojom - jis net neatsisuks. Tačiau mesk kamuoliuką tolyn ir katinas kaip mat jį nusivys. Vaikinai - taip pat katinai, jie dievina medžioklę ir sunkiai sumedžiojimus laimikius. Jei parodysi, kad dėl tavęs verta kovoti ir neužteks vos kelių meilių žodelių norint nusivesti tave į pasimatymą, vaikino dėmesys priklausys vien tau.

2. Sveikata

Norint atrodyti ir jaustis gerai neužtenka vien sportuoti ar sveikai valgyti. Tačiau derinant šiuos dalykus galima sustiprinti organizmą, išvengti ligų, pagerinti odos būklę ir paprasčiausiai būti geresnės nuotaikos. Vaikinai nesąmoningai ieško tos, kuri turi gerą sveikatą, todėl jei savimi rūpinsiesi ir saugosi sveikatą, tikrai neliksi nepastebėta!

3. Stilius

Retas vaikinas aklai seka madą. Jie tikrai nežino, kuo praėjusio sezono mada skiriasi nuo naujausių mados vėjų. Jiems svarbiau, kad mergina turėtų išskirtinį skonį ir gebėtų drabužiais pabrėžti visus savo privalumus. Todėl mokysis rengti ne madingai, o... naudingai! Atrask, kurie drabužiai geriausiai paslepia tavo figūros trūkumus, o kurie paryškina privalumus. Vaikinai neatsimins, kokio kirpimo ar spalvos suknelę vilkėjai pirmajame pasimatyme, tačiau net neabejos, kad atrodei puikiai.

4. Šypsena

Niekas nemyli „princesės ant žirnio“, kuri net ir šviesiausią dieną visur geba įžvelgti vien tamsą. Ne vienas vaikinas patikintų, kad šypsena - geriausias merginų ginklas. Joks vaikinas nenorės būti šalia surūgėlės, nesvarbu, kad ir kokia graži ji būtų. Todėl stenkis skleisti gerą nuotaiką ir nuolat šypsokis, juk niekad nežinai, ką tavo šypsena išvers iš koto...

5. Nepriklausomybė

Veiklios merginos - įdomesnės. Jeigu vaikinas pajus, kad visas tavo pasaulis ir dienotvarkė sukasi tik aplink jo norus, ilgai šalia jo neturėsi. Vaikinams labai svarbu žinoti, kad esi įdomi ir užsiėmusi asmenybė, tokiu būdu su tavimi galima kalbėtis daugybe temų, tu turi daugiau įspūdžių, negu ta, kuri geba papasakoti tik kaip šiandien lakavosi nagus ar žiūrėjo serialą. Todėl įrodyk, kad esi nepriklausoma, ir vaikinas yra tik tavo gyvenimo dalis, o ne visas gyvenimas

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis