5 flirto klaidos, kurių vaikinai negali pakęsti

Pirmos naujos pažinties akimirkos - pačios svarbiausios. Juk du kartus pirmojo gero įspūdžio nepaliksi!

Todėl labai svarbu žinoti, kaip tau patinkančio vaikino akivaizdoje neapsikvailinti ir neparodyti, koks svarbus tau jo dėmesys. Kaip nesuklysti flirtuojant? Tuoj išsiaiškinsim!

Per daug kalbi

Seniai aišku, kad merginos per dieną pasako daug daugiau žodžių nei vaikinai. O jei dar turi įprotį pliurpti be sustojimo, iš proto išvarysi net ir kantriausią! Todėl prieš pradėdama pokalbį visuomet pamąstyk, ar tema bus įdomi tavo pašnekovui, ar ji aktuali tik tau. Nebūk egoistė, būk ta, su kuria malonu kalbėtis!

Nuvertini save

Merginos daro didelę klaidą galvodamos, kad jei save kritikuos, vaikinai ims jas girti ir rodyti dėmesį. Apie „Aukos sindromą“ jau rašėme ČIA, paskaityk! Niekuomet vaikinui pirmosiomis pažinties minutėmis neatskleisk didžiausių savo trūkumų. Gali būti, kad juos pastebi tik tu, kam primygtinai juos demonstruoti kitiems? Savimi pasitikinčios merginos sulaukia daug daugiau dėmesio nei verkšlentojos!

„Prielipos“ sindromas

Nieko tokio retkarčiais pokalbio metu paliesti vaikino ranką ar pagirti jo dėvimą drabužį. Tačiau jei vakarėlio metu sekiosi jam iš paskos, atakuosi klausimais ir nuolat reikalausi dėmesio, nieko gero iš tokio elgesio nepeši. Vaikinai mėgsta patys savo grobį susimedžioti, o ne gauti jį „ant lėkštutės“.

Apsimetinėji tuo, kuo nesi

Nemanyk, kad apsimetinėdama tuo, kuo nesi, daugiau išloši. Juk negalėsi visą gyvenimą dėl patinkančio vaikino vaidinti naivuolės arba apsimetinėti, kad dievini krepšinį, nors iš tikrųjų negali jo pakęsti. Nuo pat pirmųjų pažinties akimirkų parodyk save tokią, kokia esi, taip būsi tikra, kad vaikinui į akį kritai tu, o ne tavo kaukė.

Esi abejinga

Žinai, kas blogiau už persistengimą? O gi abejingumas. Jeigu vaikinas parodo tau dėmesį, o tu apsimeti išpuikusia dama, nieko gero nesitikėk. Riterių laikai seniai baigėsi, vaikinai šiandien tikisi, kad į malonų jų dėmesį bus atsakyta bent jau šypsena. Nesakome, kad turi save nuvertinti ir eiti į kovą dėl vaikinų. Tiesiog stenkis su visais elgtis mandagiai ir maloniai - nustebsi, kiek daug naudos tai atneš!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis